Stuknij zamiast przycisku głównego, aby przejść do ekranu głównego


9

Jestem nowym użytkownikiem iPhone'a i zastanawiam się, czy istnieje opcja, aby dotknąć tylko przycisku ekranu głównego, aby przejść do ekranu głównego, zamiast go klikać? Zasadniczo to samo, co opcja „Spoczywaj na palcu, aby otworzyć”, pod „Ułatwienia dostępu> Przycisk Home”, tyle że chciałbym go użyć do przejścia do ekranu głównego, gdy telefon jest już odblokowany, zamiast do odblokowania.

Odpowiedzi:


2

Nie jest to możliwe bez jailbreaka. Apple nie zapewnia żadnego mechanizmu korzystania z kranu Touch ID do naciskania przycisku Home.

Jeśli urządzenie jest zepsute, możesz skorzystać z jednej z następujących opcji:

  • Zainstaluj Activator 1.9.11 beta 2, który obsługuje zdarzenie Touch ID „Single Press”. To wydarzenie można przypisać do przycisku „Home”, tak że „jednokrotny dotykowy czytnik linii papilarnych” będzie „symulował naciśnięcie przycisku Home”.
  • Zainstaluj VirtualHome . Wykorzystuje zdarzenia Touch ID jako naciśnięcia przycisku strony głównej, obsługując pojedyncze dotknięcie, podwójne dotknięcie i przytrzymanie, odpowiadające ich odpowiednim zdarzeniom, tak jakby przycisk został naciśnięty.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.