Dlaczego dostałem powiadomienie na telefonie z informacją: „Twój Apple ID jest teraz używany do iMessage na nowym iPodzie Touch”?


2

Byłem bardzo zdezorientowany, kiedy zobaczyłem to powiadomienie. Poprosiłem mamę, aby dała mi zegarek Apple i nie jestem pewien, czy próbuje mnie zaskoczyć.

Odpowiedzi:


2

Jeśli twoja mama ma iPoda i zna twój Apple ID, może to wyjaśnić. Czy ona zna twój Apple ID?

Może się to zdarzyć również w przypadku istniejących urządzeń już znajdujących się na Twoim koncie, jeśli będzie trzeba ponownie zalogować się do iMessage.

Wybierz Ustawienia> iCloud> stuknij nazwę konta / zdjęcie na górze i zaloguj się> Urządzenia. To pokaże wszystkie twoje urządzenia. Stuknij nowego iPoda i odpowiedz na pytania zabezpieczające konto, aby wyświetlić szczegółowe informacje na jego temat i zlokalizować go na mapie („Pokaż w Find My iPhone ...”) pod warunkiem, że jest włączony i skonfigurowany do Find My iPhone.

Możesz też otworzyć aplikację Znajdź iPhone'a na swoim telefonie, jeśli nie pamiętasz pytań bezpieczeństwa i chcesz je zlokalizować. Jeśli widzisz, że jest włączony i w twoim domu, możesz sprawić, by zadzwonił, aby go zlokalizować, ale chyba pozbędzie się niespodzianki. Lub jeśli wygląda na to, że ktoś inny używa urządzenia z Twoim Apple ID, możesz wyczyścić urządzenie i usunąć je z konta.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.