Jak skonfigurować program Skype dla firm, aby nie uruchamiał się po uruchomieniu systemu macOS? [duplikować]


26

Skype dla firm 16.2.145 uruchamia się automatycznie i loguje się podczas uruchamiania mojego komputera.

Zwykłe rozwiązania dla Skype'a nie działają dla Skype'a dla firm. Nie mogę zmienić tego ustawienia w doku ani w preferencjach aplikacji.

Jak mogę zmienić to ustawienie?


3
Czy sprawdziłeś preferencje systemowe - konta - elementy logowania?
Rob de Jonge,

5
@grgarside Nie jest to duplikat, ponieważ mam na myśli Skype'a dla firm, a nie Skype'a i ta odpowiedź nie działa dla Skype'a dla firm
TheLearner

@RobdeJonge dzięki kolego. Twoja odpowiedź faktycznie zadziałała. Jeśli ustawisz go jako odpowiedź,
oznaczę

@TheLearner Właśnie powiedziałeś, że to nie jest duplikat, więc ponownie otworzyłem twoje pytanie, ale teraz mówisz, że rozwiązanie elementów logowania działa, co czyni go duplikatem?
grg

1
Odpowiedź w zduplikowanym pytaniu nie działa. Odpowiedź udzielona przez @RobdeJonge działa. Jeśli spojrzysz na 2 odpowiedzi, oba różnią się podejściami do robienia tego samego. Niestety tylko odpowiedź Roba działa. Co chcesz żebym powiedział kolego?
TheLearner,

Odpowiedzi:


32

Sprawdź Preferencje systemowe - Konta dla Sierra, Użytkowników i grup dla Catalina - Zaloguj się i upewnij się, że są tam dodane.

Alternatywa 1:

Otwórz menu kontekstowe na ikonie w doku -> opcje -> odznacz „otwórz przy logowaniu”.

Alternatywa 2:

Otwórz terminal i wpisz launchctl list | grep skype.

Następnie użyj, sudo launchctl remove <name from the previous output>aby uniemożliwić uruchomienie przy logowaniu.


12
Jest to poprawne, ale dla wyjaśnienia w przypadku makr Sierra - jeśli nie chcesz, aby Skype dla firm otwierał się automatycznie, przejdź do Preferencji systemowych> Użytkownicy i grupy> Bieżący użytkownik> Elementy logowania. Jeśli na liście znajduje się Skype dla firm, wybierz go, a następnie kliknij -, aby go usunąć. To się już nie zacznie.
dunxd

1
Nie wydaje się działać. Skype dla firm nie jest tam wymieniony, ale nadal jest uruchamiany po zalogowaniu.
Mihai Damian

Został wymieniony dla mnie, ale nie sprawdzony. Poszedłem dalej i usunąłem go z listy, ale prawdopodobnie nie będzie to miało na to żadnego wpływu.
Patrick

9
Więc to, co zrobiłem, wykorzystałem terminal. Znaleziono to z launchctl list | grep skype. Następnie usunąłem za pomocą sudo launchctl remove com.skype.skype.shareagent.
Patrick

11
Ze wszystkich aplikacji, które zainstalowałem w tym roku, nic dziwnego, że tylko Skype uważa, że ​​jest wystarczająco ważny, aby cieszyć się jednostronnym uruchomieniem logowania ...
Owen
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.