Czy istnieje sposób na użycie mojej myszy lub gładzika za pomocą mojego iPhone'a


1

Szukam sposobu na używanie mojego gładzika do wirtualnego stukania rzeczy na ekranie iPhone'a. Zdaję sobie sprawę, że jest to strzał z daleka, a system iOS prawdopodobnie uniemożliwia to, ale jestem pewien, że nie jestem jedyną osobą, która tego chce, i to jest najlepsze miejsce do zadawania pytań.

Mogę używać dowolnej klawiatury bluetooth z moim telefonem i używać Type2Phone Mogę skierować sygnał bluetooth z mojego laptopa na mój telefon, gdy jest ładowany, a kiedy używam głównie mojego laptopa. Jednak korzystanie z ekranu dotykowego jest bardzo niewygodne. Chciałbym zrobić to samo z moim gładzikiem, który robię z moją klawiaturą, więc jeśli muszę krótko korzystać z aplikacji iOS podczas pracy, nie muszę za każdym razem wielokrotnie zdejmować jej z podstawki.

Odpowiedzi:


2

Kiedy możesz sparuj klawiaturę bluetooth z urządzeniem iOS i korzystaj z niego, Apple nie obsługuje parowania myszy Bluetooth lub gładzika.

Odkryłem, że istnieje aplikacja innej firmy do użytku na urządzeniach iOS z jailbreakiem, która pozwala robić to, co chcesz. Zapewnia alternatywny stos Bluetooth, który zapewnia możliwość używania gładzika lub myszy. Spójrz tutaj po więcej informacji.


ok dzięki! tego się bałam ...
iconoclast

-2

Nie myśl, że działa jako samodzielne urządzenie. Jednak nigdy nie próbowałem tego samodzielnie, ale myślę, że gdyby można było podłączyć klawiaturę bluetooth z wbudowaną ścieżką myszy, mogłoby to działać.


Zgaduję od downvotes (nie mojego!), Że inni próbowali tego i nie zadziała, ale spróbuję tego, gdy wrócę do domu i będę miał takie urządzenie pod ręką. Dzięki za pomysł!
iconoclast
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.