iTunes synchronizuje moje niesprawdzone utwory z moim iPhonem


1

Próbuję zwolnić miejsce na iPhonie, więc ograniczyłem OGROMNĄ ilość muzyki (~ 1000 piosenek). Przejrzałem iTunes i odznaczyłem całą muzykę, którą chciałem usunąć, a następnie upewniłem się, że wybrałem opcję synchronizacji tylko sprawdzonej muzyki.

Jednak po zsynchronizowaniu iPhone'a nic się nie zmienia - wszystkie utwory wciąż tam są. Próbowałem już wszystkiego - mam całą muzykę, której chcę, nie zaznaczoną w bibliotece iTunes na komputerze, a także w sekcji „Na moim urządzeniu” iTunes po podłączeniu telefonu. Nie mogę znaleźć żadnych rozwiązań ten problem online, jesteście moją ostatnią nadzieją.

Mój komputer to MacBook Pro 2011 z systemem OSX Yosemite, mój telefon to iPhone 5s, a moja aktualna wersja iTunes to 12.4.0.119.

Odpowiedzi:


2

Czy masz aktywowane autouzupełnianie?

Autouzupełniania można używać z automatyczną synchronizacją lub ręcznym zarządzaniem treścią. Podczas korzystania z automatycznej synchronizacji wystarczy zaznaczyć / odznaczyć opcję Automatycznie wypełniaj wolne miejsce utworami znajdującymi się w ustawieniach synchronizacji muzyki.

Ta opcja automatycznie wybiera muzykę, aby wypełnić pozostałe miejsce na urządzeniu. Robi to, wypełniając przestrzeń, która nie jest jeszcze zajęta przez muzykę, filmy, książki, aplikacje, podcasty itp., Które ręcznie wybrałeś.

Ten losowy wybór będzie również dostosowywany automatycznie w miarę wprowadzania zmian w przyszłości. Na przykład iTunes automatycznie usunie niektóre „automatycznie wypełnione” utwory, aby zrobić miejsce na inne rzeczy, które ręcznie wybierzesz jako chcące zsynchronizować w przyszłości.

UWAGI:

  1. Za każdym razem, gdy wybierzesz / odznaczysz opcję Automatycznie wypełniaj wolne miejsce utworami znajdującymi się w opcji Ustawienia synchronizacji muzyki, musisz wykonać kolejną synchronizację, aby zadziałała na telefonie iPhone.
  2. Jeśli ręcznie zarządzasz muzyką, opcję autouzupełniania znajdziesz w sekcji On This iPhone w ustawieniach synchronizacji urządzenia iTunes. Wygląda jak przycisk, który robi to samo, co opisałem powyżej, ale także zapewnia dodatkowe menu rozwijane po lewej stronie, które pozwala ograniczyć automatycznie wypełnianą muzykę do określonej listy odtwarzania zamiast losowego wybierania treści z całej biblioteki muzycznej.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.