NoScript dla Safari


Odpowiedzi:


9

Istnieje również JavaScript Blocker .


2
„Automatyczne reguły ułatwiają blokowanie dowolnego skryptu, który nie pochodzi z tej samej domeny przeglądanej strony”. To brzmi świetnie. Nawet NoScript nie może tego zrobić (tak myślę). Na przykład chcę zezwolić na pliki js twittera, ale tylko wtedy, gdy są na twitter.com i nie są osadzone w innych witrynach.
Thilo,

1
Wow, to naprawdę fajna implementacja rozszerzenia blokującego skrypty. Szkoda tylko, że nie można blokować skryptów znajdujących się na samej stronie. Jest to „ograniczenie projektu rozszerzenia Safari”.
gentmatt,

Komentarz @ gentmatt z 2012 roku jest nieaktualny, ta wtyczka blokuje teraz wbudowane skrypty.
Abhi Beckert,

Ten skrypt spowalnia moje Safari. Często otwieranie Gmaila to koszmar. Poza tym jest znakomity.
Rui F Ribeiro

3

Nie jestem zbyt obeznany z NoScript, ale po krótkim spojrzeniu na stronę mogę wymyślić dwa dobre punkty wyjścia - ich przydatność zależy od tego, z jakich funkcji NoScript korzystasz.

ClickToPlugin to świetny program blokujący wtyczki, dość konfigurowalny, a także ma fantastyczny zamiennik h.264 dla wideo Flash. Zastępuje wideo h.264 ładnym, uporządkowanym odtwarzaczem (głównie zwykłym odtwarzaczem Safari z jedną lub dwiema modyfikacjami), gdziekolwiek jest to możliwe, prawdopodobnie z mojego doświadczenia uzyskuje 80-90% wideo. Sprawia, że ​​wideo w przeglądarce jest o wiele ładniejsze.

JavaScript Czarna lista blokuje rzeczy JS innych firm, dobre dla takich rzeczy jak tynt.com i wszystkie te podwójnie podkreślone wyskakujące linki zakupów na forach. Opcje konfiguracji mogą być nieco podstawowe dla twoich upodobań, ale to dobry początek.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.