Czy można wstrzymać dźwięk w przeglądarce za pomocą klawiatury?


1

Często słucham wiadomości / podcastów za pomocą przeglądarki (Chrome) na moim MacBooku i chciałbym znaleźć sposób na zatrzymanie dźwięku odtwarzanego za pomocą klawiatury zamiast próbować upolować kartę, w którą gra i wstrzymuje kliknij tam przycisk. Mogę to zrobić dla rodzimych aplikacji, takich jak Spotify, ale nie podczas gry przez przeglądarkę.

Czy ktoś wie, jak to zrobić?


Odpowiedzi:


1

Nie mogę znaleźć sposobu na zrobienie tego w Chrome, ale w Safari jest to łatwe.

Metoda w następujący sposób, w przypadku gdyby stanowiła odpowiednią alternatywę ...

Możesz kliknąć ikonę głośnika po prawej stronie paska adresu, aby wyciszyć bieżącą kartę lub wszystkie karty - w momencie najechania kursorem pojawi się słowo Wycisz.
Pojedyncze kliknięcie wyciszy się, nawet jeśli Safari nie jest aktualnie na pierwszym miejscu, o ile ikona jest widoczna. [To jednak przeniesie go na przód.]

wprowadź tutaj opis obrazu

Możesz także ustawić polecenie klucza, aby wyciszyć tę kartę lub wyciszyć wszystkie karty w Preferencjach systemowych> Klawiatura> Skróty> Skróty aplikacji - choć wymaga to, aby Safari działało na pierwszym miejscu.

wprowadź tutaj opis obrazu

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.