Instalacja systemu Bootcamp w systemie Windows 10 nie jest dozwolona


0

Cześć Próbuję zainstalować system Windows 10 na moim Macbooku Pro 8,2 (koniec 2011 r.), Kiedy otwieram Bootcamp, ma opcje utworzenia instalacji systemu Windows 10 w usb, jak widać na obrazku.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Teraz mogę pomyślnie utworzyć dysk instalacyjny systemu Windows 10 za pomocą ISO, ale potem bootcamp wyskakuje komunikat o błędzie, jak widać na obrazku

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Więc po przeczytaniu wiadomości postanowiłem zrobić dysk instalacyjny systemu Windows 7, którego nie ma na liście, ale spróbowałem sprawdzić tę samą opcję systemu Windows 10 i dodałem plik ISO Windows 7, a następnie bootcamp wyskakuje błąd, jak widać na obrazku

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jak widać, nie pozwala mi to przejść w obu przypadkach, jeśli wykonam partycję ręcznie, nie będzie to również widoczne na dyskach startowych.

Chcesz zainstalować system Windows na Macu, przydałaby się dowolna sesja.

Odpowiedzi:


1

powinna istnieć możliwość zainstalowania systemu Windows 7 na komputerze Mac przy użyciu Boot Camp. Apple ma dość długi artykuł KB na temat tego, jak należy postępować.


moja wersja bootcamp to 6, kiedy sprawdzam ostatnią opcję instalacji systemu Windows 10, mówi, że tylko Mac 7 jest obsługiwany przez ten komputer Mac, ale nie zapewnia żadnej opcji tworzenia dysku instalacyjnego systemu Windows 7.
Ajit Hogade
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.