Otrzymałem Facetime Call od kogoś, kto nie zadzwonił do mnie


1

Mój telefon pokazał, że mój szwagier chciał Facetime.

Kiedy odpowiedziałem, dostałem tylko sufit w łazience. Brał prysznic i nie zadzwonił do mnie.

Jakieś wyjaśnienie tego? Istnieje niewielka szansa, że ​​przypadkowo coś wcisnął, ale nie sądzę, żeby to było to.


Sprawdź BILL na ciągłość lub hej Siri? Wspólne jest śpiewanie pod prysznicem. apple.stackexchange.com/questions/157341/…
bmike

2
Zdarza się ... Mam dwie osoby, które wydają się przenosić FaceTime mnie regularnie. Nie wiem, co z tego ekranu wypychają. Już nawet nie pytam, czy to błąd.
Tyson

@bmike dzięki - nie ma Maca ani iPada, więc nie sądzę, że jest to ciągłość. Zapytałem go, czy on Hey Siri'd, ale on mówi nie.
Anthony C

1
Jeśli hej jest włączony, może wywołać inny szum. Tylko dlatego, że nie ma na myśli powiedzenia „hej Siri”, urządzenie jest delegowane do odsłuchiwania i błędnej interpretacji dźwięków.
bmike

2
Myślę, że to, co sugeruje @bmike, jest najbardziej prawdopodobną przyczyną. Nie martwiłbym się o to, chyba że zacznie się regularnie dziać, w którym to przypadku twój szwagier powinien głębiej wniknąć w to, co może go powodować. Widziałem, jak Hey Siri aktywował się (choć rzadko), ponieważ iPhone odebrał trochę dźwięku w tle, który został zinterpretowany jako „Hey Siri”.
Monomeeth
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.