iPhone 5 nie włącza się po naprawie ekranu


1

Kilka miesięcy temu mój iPhone 5 zaczął wyświetlać linie na ekranie. Często zdarza się, że niektóre osoby zdiagnozują ten problem, otwierając telefon i odłączając złącza ekranu, delikatnie je czyszcząc, a następnie odkładając.

Próbowałem to zrobić, ale kiedy ekran wrócił na miejsce i ponownie włożyłem baterię (ponieważ wyjąłem go ze względów bezpieczeństwa po zdjęciu ekranu), iPhone nie chciał się włączyć.

Próbowałem kilka razy tę samą procedurę, ale nadal się nie włącza.

Minęły już 3 miesiące. Czy ktoś może mi pomóc?


Nikt nie może ci tutaj pomóc. Złamałeś coś w telefonie, próbując to naprawić.
At0mic

Czy udało Ci się rozwiązać ten problem?
Jake3231,

Odpowiedzi:


1

Wiem, że to martwy wątek, ale być może urządzenie zostało zepsute. Upewnij się, że wszystkie śruby wewnątrz są nienaruszone i poprawnie wkręcone, a wszystkie kable są prawidłowo podłączone. Mogłeś także uszkodzić baterię. Jeśli masz inny iPhone tego samego modelu, możesz spróbować wymienić baterię i sprawdzić, czy działa w drugim telefonie. Jeśli nie, spróbuj wymienić baterię. Jeśli to działa, spróbuj go włączyć, a następnie zadzwoń lub użyj znajdź mojego iPhone'a lub podłącz go (po prostu zrób coś, co spowoduje hałas i upewnij się, że przełącznik dzwonka jest włączony, aby hałasował). Jeśli to nie zadziała, być może masz uszkodzoną płytkę logiczną i prawdopodobnie lepiej będzie kupić nowy telefon.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.