Ciągłe wylogowywanie z iCloud na wszystkich urządzeniach


3

Od tygodnia będę otrzymywać powiadomienia co najmniej raz dziennie, jeśli nie więcej, z informacją, że mam ponownie zalogować się do iCloud. Następnie muszę przejść przez wszystkie moje urządzenia i wprowadzić hasło. Co pewien czas powiadomienie nie pozwala mi się zalogować bez zmiany hasła. Mam teraz czwarte hasło i szczerze mówiąc, kończą mi się hasła, których mogę użyć (w takim tempie nie będę mógł ich zapamiętać). To staje się bardzo frustrujące, ponieważ nie wiem, co to powoduje.

Celowo wylogowałem się na wszystkich moich urządzeniach, aby sprawdzić, czy wystąpił jakiś błąd związany z tokenem serwera, który powoduje problem, ale tak naprawdę nic z tego nie wyszło. Nie jestem pewien, co mogę teraz zrobić?

Próbowałem znaleźć inne rozwiązania tego problemu, ale większość ludzi wymyśliło to po zresetowaniu lub przez nieprawidłowe wpisanie hasła.

Czy ktoś może doradzić, w jaki sposób mogę zatrzymać te ciągłe żądania? Dzięki.


Być może ktoś próbuje uzyskać dostęp do twojego konta. Czy sprawdziłeś zaufane numery telefonów na swoim Apple ID? Wtórne e-maile? Czy twoje pytania zabezpieczające są wystarczająco łatwe do odgadnięcia przez osobę trzecią? Czy włączone jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe?
Jaime Santa Cruz,

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest włączone. Nie wiem, czy ktoś próbuje uzyskać dostęp do mojego konta. Nie ma wiadomości e-mail logowania ani resetowania wiadomości e-mail oprócz tych, które uruchamiam, gdy zmuszone jestem przejść przez resetowanie hasła. Nigdy też nie zaakceptowałem niczego przez e-mail (zresetuj link do hasła), więc nie sądzę, że zostałem wyłudzony. Jeśli ktoś ma dostęp, musi mieć sposób na trwałe uzyskanie nowego hasła bez mojej wiedzy. Wydaje mi się, że coś nie działa z moimi loginami, ale nie jestem pewien, jak to sprawdzić.
Micrified

Jeśli uda im się dodać swój telefon lub adres e-mail do identyfikatora Apple ID, mogą uzyskać dostęp po zmianie hasła, chociaż będą musieli je zmienić (chyba że będą mieli również nowe hasła, co byłoby dziwne).
Jaime Santa Cruz,

1
Sprawdziłem ustawienia zabezpieczeń online, a jedyny telefon komórkowy jest mój i żadne inne e-maile nie zostały dodane jako kopie zapasowe. Sugerowałoby to błąd oprogramowania, ponieważ wydaje się, że nie podjęto próby przejęcia samego konta. Przynajmniej nie do tej pory.
Micrified
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.