Jak wyłączyć odtwarzanie losowe w Apple Music na iPhonie iOS 10.1.1?


28

Gdy odtwarzam dowolny album w Apple Music na telefonie iPhone 6 Plus, iOS 10.1.1, utwory są tasowane. tzn. kiedy naciskam przycisk >>, odtwarzany jest utwór inny niż następny.

Jedyną ikoną związaną z tasowaniem, którą widzę w dowolnym miejscu aplikacji, jest „Przetasuj wszystko”.

Kiedy gram album, chcę słyszeć utwory w oryginalnej kolejności. Jak to osiągnąć?

Odpowiedzi:


30

Jest nieco ukryty, ale oto jak znaleźć elementy sterujące.

Zacznij od dotknięcia paska na dole, w którym widać okładkę albumu, aktualnie odtwarzany utwór oraz odtwarzanie / pauza i sterowanie następnymi utworami.

Otrzymujesz nakładkę na arkusz, która wydaje się kończyć na dole ekranu, ale jeśli przewiniesz ją w dół (przeciągnij w górę na ekranie), znajdziesz elementy sterujące losowego odtwarzania i powtarzania.

Zrzuty ekranu pochodzą z iPhone'a 7, ale spodziewam się, że elementy sterujące będą podobnie ustawione na Plus.

EDYCJA: W zaktualizowanym iOS 10.2 wygląd elementów sterujących nieco się zmienił, a wskazówka pojawiła się przy pierwszym uruchomieniu muzyki, że elementy sterujące były dostępne po przewinięciu w dół.


Dziękuję Ci. Sterowanie na iPhonie 6 było rzeczywiście w tym samym miejscu. Nie miałem pojęcia, że ​​ekran można przesunąć w górę.
Lobert,

@Lobert Nie, nie wygląda na to, że jest tam coś jeszcze do przesunięcia w górę. Zajęło mi to również trochę czasu, aby go znaleźć.
Lizzan,

3
Co za zły UX! Spędziłem 5 minut, próbując dowiedzieć się, jak wyłączyć odtwarzanie losowe i nadal nie mogę go znaleźć.
SlavaSt

Ta aplikacja jest bardzo nieintuicyjna. Nienawidzę tego, że zawsze „zakłada”, że chcę przetasować. Wykonałem powyższe kroki i moje odtwarzanie losowe nie jest włączone. Kiedy wybieram utwór do odtworzenia, idzie tak, jak chcę ... ale jeśli zatrzymam muzykę, a później spróbuję ją wznowić, to zawsze tasuje!
DiggyJohn
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.