Czy MacBook może działać jako zestaw słuchawkowy Bluetooth?


11

Czy można używać mojego MacBooka jako zestawu słuchawkowego Bluetooth? Chciałbym podłączyć telefon do mojego MacBooka przez bluetooth, aby gdy przychodziły do ​​mnie połączenia lub SMS-y, otrzymywałem powiadomienia na moim MacBooku i idealnie mogłem czytać SMS-y i odpowiadać, a także rozmawiać i słuchać połączeń przez mój telefon MacBook.

Czy jest to możliwe przy użyciu bluetooth? A może jeszcze lepiej przy użyciu Wi-Fi?


Kiedyś była to funkcja aplikacji Książka adresowa Apple, ale została usunięta z Mac OS X 10.5
około


A w 2015 r. Wciąż nie ma wielu opcji na to. Z Yosemite obsługują tę integrację między OSX i iOS, ale żadna z nich dla Androida: / Nadal Phone Amego potrzebuje trochę czasu, aby „uaktualnić” to w Mavericks, więc przeczytałem ...
Paulo Oliveira

Odpowiedzi:0

Nie testowałem tego, ale słyszałem, że Kreator połączeń telefonicznych może to zrobić z wątku w społecznościach wsparcia Apple: Czy mój Mac może działać jak zestaw słuchawkowy Bluetooth?

Jeśli chodzi o Wi-Fi ... wątpię. Dla Androida nie byłoby tak trudno stworzyć taką aplikację, ale jej nie znalazłem. W przypadku systemu iOS nie ma szans, biorąc pod uwagę ścisłe wytyczne Apple dotyczące aplikacji w App Store.


link Kreatora połączeń telefonicznych przekierowuje na stronę, na której mówi się o telefonie Amego ... to mogło się zmienić przez te wszystkie lata?
Paulo Oliveira

0

Możesz to zrobić. Istnieje aplikacja o nazwie BluePhoneElite. Dzięki niemu możesz odbierać i wysyłać połączenia sms. Możesz nawet importować i zapisywać listy połączeń i SMS-y.

Ale zostało przerwane. Możesz go zdobyć w Softpedia.

http://mac.softpedia.com/get/Communications/BluePhoneElite.shtml


Usuwamy odpowiedzi „czy szukałeś w [google | youtube | cokolwiek]”, ponieważ nie jest to pomocne. Czy możesz edytować swoje pytanie, dołączając odpowiednie linki?
nohillside

Ponieważ produkt został przeceniony, nie jestem pewien, czy aplikacja będzie działać z iOS. Obsługiwane były wówczas telefony WM i Symbian. Dodałem link do pobrania.
Pratik

0

Szukałem tego dla nowej Nokii 3310 i znalazłem HandsFree 2, który działał.

Chociaż telefon Amigo działa, ale nie wydaje się stabilny i dość drogi.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.