Korzystanie z zewnętrznego urządzenia pamięci masowej na iPadzie


-1

Mój iPad Air jest poważnie ograniczony ze względu na przestrzeń dyskową.

Nagrywam dużo filmów, a mój syn kupił mi zewnętrzne urządzenie pamięci masowej, które podłączam do portu Lightning iPada.

Czy zamiast nagrywać wszystko na to urządzenie, mogę nagrywać wideo bezpośrednio na to urządzenie? Byłoby to o wiele łatwiejsze i oszczędziłoby kroku rejestrowania go na już ograniczonym iPadzie, a następnie przeniesienia go na wieczne urządzenie magazynujące.


Nie mam pojęcia o co pytasz. Nie możemy czytać w twoich myślach i wiedzieć, z jakiej aplikacji korzystasz itp.
At0mic,

Zredagowałem twoje pytanie, aby ułatwić zrozumienie. Jednak, jak powiedział @IronCraftMan, nie możemy na pewno odpowiedzieć, dopóki nie poznamy więcej informacji, takich jak dokładnie to, jakie jest twoje urządzenie pamięci masowej (marka itp.) I jakiej aplikacji potrzebuje, aby się z nim połączyć.
Timothy Mueller-Harder

Odpowiedzi:


2

Nie - iOS nie pozwala na stałe podłączanie pamięci. Gdy masz akcesorium - musisz przenieść rzeczy, które są łatwo przenośne (media itp.), Do pamięci zewnętrznej, a następnie usunąć je z pamięci głównej.

Nagrywanie trafia do woluminu rozruchowego, więc potrzebujesz miejsca do nagrywania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.