Powiadomienia z Facebooka są wyświetlane wielokrotnie


10

Ilekroć otrzymam nowe powiadomienie na Facebooku, ta sama wiadomość jest wyświetlana 20 razy w centrum powiadomień. Zauważyłem, że dotyczy to tylko Facebooka, i doświadczam tego od czasu aktualizacji do Sierra.

Jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu lub jaka może być przyczyna tego problemu?

Edycja: Na forum dyskusyjnym Apple jest wątek na ten temat. Jednak jeszcze nie rozwiązany.

Odpowiedzi:


1

Na oficjalnych forach Apple jest inny wątek, który twierdzi, że ma rozwiązanie:

  1. wyłącz wszystkie ustawienia powiadomień związanych z Facebookiem w ustawieniach systemu -> powiadomienia.

  2. usuń swoje konto na Facebooku z ustawień systemowych -> konta internetowe.

  3. usuń wszystkie obiekty związane z Facebookiem z pęku kluczy i uruchom ponownie komputer Mac.

  4. zaloguj się na Facebooku, zostaniesz zapytany, czy chcesz użyć tego konta do integracji systemu Mac, kliknij później.

  5. na Facebooku przejdź do ustawień -> bezpieczeństwo -> gdzie jesteś zalogowany -> usuń wszystkie stare sesje, szczególnie te w „Integracji z Apple OS”.

  6. wyczyść pamięć podręczną safari i uruchom ponownie komputer Mac.

  7. zaloguj się na Facebooku, zostaniesz zapytany, czy chcesz użyć tego konta do integracji systemu Mac, tym razem kliknij OK i sprawdź ustawienia powiadomień, jeśli wszystko jest w porządku, uruchom ponownie Mac.


-5

Jedną przydatną metodą byłoby wyłączenie powiadomień w ustawieniach, a następnie ponowne włączenie. Jeśli to nie zadziała, spróbuj ponownie uruchomić system.

Aby ponownie uruchomić iPhone'a: Przytrzymaj przycisk zasilania przez kilka sekund, a następnie przesuń w górę, aby wyłączyć. Poczekaj kilka sekund, a następnie przytrzymaj przycisk zasilania przez kilka sekund, aby włączyć iPhone'a.

Aby ponownie uruchomić komputer iMac: Kliknij „Uruchom ponownie” w menu Apple. Jeśli nie jest to możliwe, naciśnij przycisk zasilania iMac, aby wyłączyć, a następnie naciśnij ponownie, aby włączyć.

Aby zrestartować system Windows: Kliknij ikonę Windows, a następnie kliknij krótką strzałkę, która da więcej opcji. Kliknij „Uruchom ponownie”, aby ponownie uruchomić system Windows.


To jest przeznaczone tylko dla komputerów Mac ... Nie dla systemu Windows ani iPhone'a!
Edric,

Nie wiedziałem tego.
ComputersAreCool
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.