jak przenieść wszystko z jednej icloud na inną icloud w tym samym telefonie iPhone


0

Chcę przenieść wszystko z jednego iCloud do drugiego w tym samym telefonie iPhone. Chcę zakończyć iCloud i chcę mieć nowy. czy jest ktoś, kto może mi pomóc?


Wsparcie Apple? Czym konkretnie jest „wszystko”
bmike

Odpowiedzi:


3

Nie można przenieść wszystkiego z jednego identyfikatora Apple ID na inny.

Dokumenty, zdjęcia, tak ... aplikacje, książki, muzyka itp., Nie.
Identyfikator, który kupił te [nawet darmowe aplikacje, nawet sam iDevice ], jest zablokowany na Apple ID, który je kupił i nigdy nie można go przenieść. Jedyną alternatywą byłoby wyczyszczenie wszystkich starych danych i skonfigurowanie ich jako nowego urządzenia, a następnie odkupienie rzeczy należących do starego identyfikatora. [Wymagałoby to również zgody [hasło itp.] Identyfikatora, który rezygnuje z urządzenia.

Jeśli wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to zmienić adres e-mail powiązany z Twoim identyfikatorem, możesz to zrobić - sam identyfikator nie jest zależny od żadnego określonego adresu e-mail [w rzeczywistości nie musi to być nawet adres e-mail, to po prostu łatwiej tak myśleć]

Zobacz Apple KB: Zmień swój Apple ID, aby uzyskać szczegółowe informacje.


0

Przenoszę rzeczy z jednego folderu iCloud do drugiego za pomocą PathFinder. Wymaga komputera Mac i nie jest darmowy, chociaż daje 30-dniowy okres próbny. Korzystam z niego od lat i kupiłem kilka dodatkowych aktualizacji, które nie były darmowe. Jest opublikowany przez Cocoatech i pozwala zobaczyć źródło i cel w bocznych oknach. Możesz użyć jednego polecenia, aby przenieść jeden plik, grupę plików lub wszystko z jednego okna do drugiego. http://www.cocoatech.com odpowie na wszelkie inne pytania.


Myślę, że PO oznaczało „wszystko”, a nie tylko kilka dokumentów. Myślę, że chociaż ta odpowiedź obejmuje niektóre aspekty, tak naprawdę nie wygląda na to, o co tak naprawdę proszą ... co oczywiście nie jest możliwe ...
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.