Mac App Store pokazuje liczbę aktualizacji, ale sekcja jest zwinięta / pusta [duplikat]


40

To pytanie ma już odpowiedź tutaj:

Moja plakietka aktualizacji pokazuje 6 (również w menu ), ale sekcja na karcie aktualizacji wydaje się zwinięta (górna linia separatora jest grubsza, jak dwie linie) i nie pokazuje dostępnych aplikacji. Obecnie korzystam z systemu macOS 10.12.1 (Mac App Store 2.2) i dzisiaj zauważyłem ten problem. Pozostałe zakładki zachowują się normalnie i ta plakietka zmieniła się dzisiaj z 5 do 6 aktualizacji. Próbowałem ponownie uruchomić komputer, ale problem nadal występuje. Jakieś pomysły na to naprawić?

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Głosuję za zamknięciem tego pytania jako duplikatu, ponieważ zostało zadane pytanie 12 minut przed tym, z dokładnie tym samym problemem.
tubedogg

3
proszę link do duplikatu
Stephen Thomas

Takie samo zachowanie na moim komputerze.
JW.

Dostaję ten sam problem. Mój pokazał 6, a potem stał się 7.
Aaron

to samo tutaj. wiem też, że xcode ma aktualizację, więc poszedłem na stronę xcode i chcę, żebym „pobrał xcode”, nawet jeśli mam go na moim MacBooku
David Seek,

Odpowiedzi:


29

Miałem ten sam problem. Rozwiązano, przechodząc do karty „Kupione” w App Store i szukając oprogramowania, które wymagało aktualizacji (xCode, iMovie, GarageBand, Numbers, Pages, Keynote) i klikając tam „Aktualizuj”. Zacząłem również pobierać nową aplikację. Około 15 sekund później pojawili się również w zakładce „Aktualizacje”. W tym „Aktualizacja oprogramowania”, która zawiera nowy iTunes, czego właściwie szukałem.


1
To mi nie zadziałało
joehanna,

mój „zakupiony” jest pusty. przechodzę do xcode na przykład w sklepie i chce, żebym go pobrał. wydarzenie, które znajduje się na moim Macbooku
David Seek

1
To działało dla mnie, zaktualizowałem wszystko, co mówi UPDATE w zakładce Kupione, a następnie przełączyłem się na Aktualizacje i boom, pojawił się iTunes 12.5.2. Jednak reszta historii aktualizacji zniknęła.
XCool,

1
@DavidSeek spróbuj odświeżyć stronę (Cmd + R) na karcie „zakupione”
Danny182,

To działało dla mnie, ale także po prostu czekaniu strona w końcu wróciła.
Zev Eisenberg

7

Ten sam problem tutaj. Policz 6 ...

Wypróbowany:


MAC:~ sudo softwareupdate --list
Password:
Software Update Tool
Copyright 2002-2015 Apple Inc.

Finding available software
Software Update found the following new or updated software:
   * iTunesXPatch-12.5.2
    iTunes (12.5.2), 145964K [recommended]

MAC:~ $ sudo softwareupdate --install --all
Software Update Tool
Copyright 2002-2015 Apple Inc.

Finding available software

Downloaded iTunes
Installing iTunes
Done with iTunes
Done.

Potem do 5, ale nadal źle…


jakie będzie polecenie zainstalowania tylko jednej aktualizacji oprogramowania, a nie wszystkich?
Asad Ali,

5

App Store wyświetlał 4 odznaki na moim komputerze Mac (macOS 10.12.1), ale nic nie było wyświetlane w zakładce „Aktualizacja”.

Podejrzewałem, że aplikacje Pages, Numbers & Keynote prawdopodobnie czekały na aktualizacje, biorąc pod uwagę, że ich wersje na iOS zostały zaktualizowane dzisiaj, więc zlokalizowałem te aplikacje na stronie „Polecane” w App Store i zobaczyłem, że mają przycisk „aktualizacja”. Więc zaktualizowałem wszystkie trzy stamtąd.

Następnie wróciłem do strony „Aktualizacja” w App Store i stwierdziłem, że zaktualizowana wersja iTunes 12.5.2 była teraz wyświetlana i może zostać zaktualizowana.

Liczba odznak wynosi teraz zero!


1
Śledziłem to. Po zaktualizowaniu tylko jednej aplikacji (Liczby) karta Aktualizacje pokazała wszystkie pozostałe aplikacje, które wymagały aktualizacji.
joehanna

Aktualizacje wskazały siedem, nie pokazując żadnej z nich. Po zaktualizowaniu Pages, Numbers i Keynote w sekcji Kupione, pozostałe cztery pojawiły się w sekcji Aktualizacje. Były to Xcode, GarageBand, iMovie i iTunes.
Mark Adler

To była aktualizacja liczb, która zrobiła to dla mnie, kiedy to zrobiono, pojawili się inni, ale historia została wyczyszczona.
Niall

1

To mi się dzisiaj przydarzyło. Gdy mój komputer Mac ostatecznie poprosił mnie o zainstalowanie aktualizacji z powiadomieniem przypominającym, mogłem zainstalować 6 aktualizacji. Obejmowały one Garage Band i inne aplikacje Apple wraz z XCode. Potem dostałem aktualizację iTunes. Ale nadal nie ma całej mojej historii aktualizacji aplikacji i ta karta jest pusta.


2
Moja historia też jest teraz pusta. Wydaje się, że aktualizacja Sierra 10.12.1 zawiera znaczny błąd aktualizacji.
Br.Bill

App Store używa WebView, więc może być tak, że Apple ma problem z witryną, która obsługuje stronę aktualizacji
jdnoon
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.