Jak mogę wyłączyć wewnętrzne głośniki w imacach w pracowni komputerowej, ale nadal mieć włączony dźwięk w słuchawkach


1

Mam około tuzina imaców działających el capitan w miejscach publicznych i muszę znaleźć sposób na wyłączenie wewnętrznych głośników, aby klienci nie mogli odtwarzać muzyki i rozpraszać innych. Dźwięk nie może być całkowicie wyłączony, ponieważ użytkownicy mogą korzystać ze słuchawek. Muszę także znaleźć sposób, który niekoniecznie jest łatwy dla użytkownika i przywrócić dźwięk zewnętrzny. Przeanalizowałem ten problem i nie znalazłem rozwiązania tego problemu, ponieważ są to komputery publiczne i nie są używane przeze mnie osobiście ... użytkownik spróbuje ponownie włączyć dźwięk. Czy istnieje rozwiązanie tego, co każdy wymyślił? Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, bądź bardzo opisowy.

Dzięki!


1
Korzystanie z przecinaków drutowych na jednym z przewodów głośnikowych powinno więc działać. Mniej drastycznie, możesz ustawić wyjście dźwięku na słuchawki w prefiksach systemu, użyj niesamowitych uprawnień administratora, aby wysłać ten panel preferencji do kosza.
Wayfaring Stranger

Próbowałem to rozgryźć kilka lat temu w publicznym laboratorium w szkole podstawowej / średniej, ale okazało się, że jest to niemożliwe bez faktycznego odłączenia głośników wewnętrznych. W naszym przypadku postępowanie dyscyplinarne uniemożliwiło najbardziej skandalicznym złoczyńcom powtórzenie przestępstwa. To Link Reddit ma odpowiedź „Plastonic”, która może pomóc. Nie próbowałem tego.
IconDaemon
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.