Eclipse 'luna' instaluje problemy w MacOs Sierra 10.12


2

Mam problemy z instalacją eclipse luna dla MacOS Sierra 10.12

Postępowałem zgodnie z procedurą instalacji zaćmienia.

1. Pobierz zaćmienie luna. 2. przenieś spakowany folder na pulpit. 3. wyodrębnij spakowany plik. 4. przenieść ikonę Zaćmienie z pulpitu do folderu aplikacji. 5. Po dwukrotnym kliknięciu ikony zaćmienia pojawia się następujący błąd.

poniżej znajdują się zrzuty ekranu, czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu.

Błąd - „Eclipse nieoczekiwanie zakończy działanie - Kliknij Otwórz ponownie, aby ponownie otworzyć aplikację. Kliknij przycisk Raport, aby wyświetlić bardziej szczegółowe informacje i wysłać raport do firmy Apple”.

enter image description here


To jest komunikat o błędzie! Szczegółowe informacje są ukryte za przyciskiem Zgłoś ... Czego oczekujesz od nas? Dokładny duplikat Eclipse zakończyło się niespodziewanie [zamknięte…]
klanomath

Mam ten sam problem, co ty. Oto raport systemowy: pastebin.com/fMsg5XPg
Adam Kotrys

Jeśli ktoś mógłby edytować konkretną wersję Luny, a konkretna wersja 10.12 mogłaby uzyskać lepsze odpowiedzi, zwłaszcza jeśli był to błąd, który został naprawiony na czas.
bmike

Odpowiedzi:


3

Ten sam problem dla mnie. Problem został rozwiązany, gdy skopiowałem cały pakiet do folderu „Aplikacje” i uruchomiłem Eclipse w ścieżce /Applications/eclipse/Eclipse.app/Contents/MacOS z Terminalu.


Ten post może być przydatny dla tych, którzy chcieliby zamienić ścieżkę bezwzględną w aplikację w folderze Aplikacje. Wyodrębnij folder eclipse w innym miejscu niż folder Aplikacje, a następnie utwórz do niego łącze Automator zgodnie z zaakceptowaną odpowiedzią w tym poście: apple.stackexchange.com/questions/115114/…
pkout
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.