Czy Apple wyłączy Twoje konto w celu zakupu IAP za granicą?


0

Mam konto w amerykańskim sklepie App Store od momentu ich otwarcia w 2010 r., Jeśli się nie mylę (jestem wczesnym adoptatorem :)). Kiedy tworzyłem konto, użyłem „Brak” jako metody płatności, ponieważ nie miałem karty kredytowej. Użyłem fałszywego adresu w USA, ponieważ mieszkam w Azji.

Słyszałem, że możesz to zrobić, ale jeśli kupisz zakupy w aplikacji, Twoje konto zostanie wyłączone na zawsze, ponieważ Apple zezwala na kupowanie aplikacji za pomocą kart podarunkowych za granicą, ale nie pozwala kupować żadnego IAP z zagranicy.

Ale to było w 2010 roku, chcę zapytać: czy te ograniczenia są prawdziwe? Czy Apple wyłączy Twoje konto w celu zakupu IAP za granicą?


„wczesna adopcja” ... moje konto iTunes pochodzi z 2005 r., a ja spóźniłem się o 2 lata, otworzyłem kwiecień 2003 r. [moje terytorium, Wielka Brytania, 2004];)
Tetsujin

mam na myśli App Store na iDevices :) muszę edytować, hehehe, mój zły
ArioMG

Odpowiedzi:


0

W części „czy możesz wydać kartę podarunkową na zakup w aplikacji” Apple mówi :

Możesz wykorzystać kredyt w sklepie na zakupy dokonane w dowolnym sklepie lub zapłacić za zakupy w aplikacji, dopóki nie zniknie.

Tak długo, jak używasz kart podarunkowych i nie zabraknie Ci środków, nie powinieneś mieć problemu.

Jeśli masz lokalną kartę kredytową lub ją chcesz i chcesz z niej skorzystać, musisz utworzyć kolejny identyfikator Apple ID w celu zarządzania obydwoma sklepami lub przełączyć się na sklep lokalny i stracić zakupy w sklepie amerykańskim, ponieważ potrzebujesz karty i kraju przechowywania pasować.

Jak ujmuje to Apple :

Na przykład tylko niemieckie karty kredytowe mogą być używane do kupowania treści w niemieckim sklepie iTunes Store i App Store.

W artykułach 1 , 2 omówiono problemy i zalety posiadania więcej niż jednego identyfikatora Apple ID do zakupów i opisano, co robisz w rozszerzeniu.


więc w zasadzie bezpiecznie jest używać karty podarunkowej do kupowania w aplikacjach? czy mam rację ? dziękuję
ArioMG,

jeśli korzystam z karty podarunkowej US, czy zakup IAP jest bezpieczny, ale jeśli korzystam z karty kredytowej, będę musiał założyć nowe konto zgodne z moim krajem, prawda? dzięki
ArioMG,

Najwyraźniej i tak.
Jaime Santa Cruz,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.