iPad - jak mogę ograniczyć dostęp tylko do określonych aplikacji?


2

Chcę ograniczyć dostęp do iPada, aby mógł uruchamiać tylko określone aplikacje (w tym przypadku folder aplikacji dla dzieci) i uniemożliwiać dostęp do takich rzeczy jak Ustawienia, Gmail, pełny YouTube itp. Nie jest dla mnie jasne, czy zbudowany Funkcja -in Ograniczenia może mieć zastosowanie do dowolnej zainstalowanej aplikacji lub tylko do zestawu rodzimych aplikacji i funkcji.

Ostatecznie, czy w systemie iOS istnieje natywna funkcjonalność, w której mogę zablokować urządzenie, aby uzyskać dostęp tylko do określonych aplikacji, nawet za pomocą pojedynczej aplikacji lub folderu? Czy muszę wyszukać narzędzie kontroli rodzicielskiej innej firmy lub coś takiego?


Czy próbowałeś ograniczenia rodzicielskie ?
fsb

Nie mam w tej chwili urządzenia, ale nie było to dla mnie jasne z dokumentacji na stronie Apple. Robić wszystko zainstalowane aplikacje pojawiają się we wbudowanych ograniczeniach rodzicielskich, czy jest to tylko wybór rodzimych aplikacji firmy Apple (Safari, iTunes itp.).
Peter Tirrell

Nie znalazłem sposobu na zrobienie tego, o co prosisz, oprócz posiadania dedykowanego iPada dla dzieci. iOS nie obsługuje idei wielu kont z różnymi ustawieniami i aplikacjami, tak jak robi to system operacyjny.
Dave Nelson

Wypróbuj aplikację Confugurator firmy Apple. Może być tym, czego szukasz, ale nie jest łatwy do wdrożenia na urządzeniach. Musisz być potężnym użytkownikiem. Konfigurator jest dostępny tylko dla komputerów Mac i wdraża profile na urządzeniach.
bret7600

1
Jeśli przejdziesz do strony, którą wskazałem, pokazuje to, co jest obsługiwane podczas korzystania z ograniczeń. Pomiędzy tym, co Apple podaje na tej stronie, a tym, co mówi @ bret7600, są twoje opcje.
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.