Jak sprawić, aby system macOS Sierra przestał prosić mnie o włączenie Siri


25

macOS Sierra stale wyświetla komunikat „Enable Siri?” dialog. Jeśli wybiorę anuluj, po prostu wyskakuje ponownie 5 sekund później.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jak mam powiedzieć systemowi macOS Sierra, aby przestał pytać?


2
Czy próbowałeś włączyć tę funkcję, a następnie przejść do Preferencji systemowych i wyłączyć?

1
wygląda na to, że to zrobiło ... kciuki mi
gman

Proszę zadać nowe pytanie dotyczące problemu ze słuchawkami dousznymi, ponieważ odpowiedź może być inna i mylące jest połączenie obu tematów w jeden.
nohillside

Lub sprawdź najpierw apple.stackexchange.com/questions/252259/…, który wydaje się już to obejmować.
nohillside

Odpowiedzi:


23

Jeśli przez pomyłkę wywołałeś wyskakujące okienko Siri, gdy palec omyłkowo trafił w prawy górny obszar paska kontrolnego, możesz usunąć ikonę Siri.

Przejdź do:  → Preferencje systemowe → Klawiatura, a następnie kliknij przycisk „Dostosuj pasek sterowania” na dole.

Przesuń kursor do paska kontrolnego (który będzie teraz w trybie edycji), a następnie kliknij i przeciągnij ikonę Siri z powrotem na ekran do obszaru ze wszystkimi nieużywanymi widżetami paska kontrolnego.


To jest poprawne. Niezłe.
Martin Murphy

1
Dzięki, to nie tylko rozwiązało mój problem, ale także zwróciło moją uwagę na to, że mogę dodać przydatne elementy do paska dotykowego.
Huluk,

2
nie pozwoliłbym przeciągnąć elementów poza mały pasek zadań w tym oknie dialogowym, zamiast tego cały pasek wartości domyślnych elementów poruszał się dookoła .. ale mogłem przeciągać je na samym pasku zadań w tym trybie, więc przeciągnąłem ikonę siri na daleko zostawiłem, aby zdjąć go z czytnika linii papilarnych .... to najmniej przyjazny dla użytkownika ekran konfiguracji, jaki widziałem od jakiegoś czasu.
Chuck van der Linden

Niesamowite. To naprawdę przydatna funkcja. Szkoda, że ​​Apple nie włożyło w to tyle wysiłku, aby uczynić to odkrywczym, ile włożyli w udostępnienie Siri w Mac OS. Zastąpiłem ją przyciskiem, by podciągnąć wyrzutnię.
Chris

1
@ChuckvanderLinden właśnie to musiałem zrobić ... żeby być bardziej szczegółowym, przeciągnąłem to do kosza.
ajb

3

Zaakceptuj, klikając Włącz Siri , a następnie przejdź do Preferencje systemoweSiri, aby odznaczyć Włącz Siri . To powinno się tym zająć.


5
To NIE kończy tego. Przypadkowe naciśnięcie przycisku Mic spowoduje ponowne uruchomienie całego cyklu.
jnovack

TO NIE DZIAŁA
Devin McQueeney

3
To działało ładnie i dotyczyło 2 różnych rzeczy, które wyzwalały monit.
doub1ejack
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.