Zapobieganie zasypianiu MacBooka podczas zamykania pokrywy w Sierra


16

Czy jest jakiś sposób, aby zapobiec uśpieniu mojego MacBooka Pro po zamknięciu pokrywy w systemie macOS Sierra? Kiedyś używałem NoSleep na OS X El Capitan; niestety przestał działać poprawnie po Yosemite i słyszałem, że na Sierra powoduje problemy, więc nie chcę go instalować i potencjalnie powodować szkody.

Czy ktoś używa czegoś, z czego korzystał osobiście, co uniemożliwia komputerowi MacBooks zasypianie po zamknięciu pokrywy w systemie macOS Sierra ?


1
Podłączony do zewnętrznego monitora?
dstarh

@dstarh O tak, zapomniałem wspomnieć: W tej chwili nie mam, więc szukam czegoś więcej związanego z „oprogramowaniem”. Dziękuję za sugestię.
Skeleton Bow

dlaczego nie chcesz spać?
OzzieSpin

1
@OzzieSpin czasami mam pliki do pobrania i coś nie działa, i chcę je zamknąć i umieścić gdzieś
Skeleton Bow

@OzzieSpin Chcę móc odtwarzać muzykę przez słuchawki, chodząc z laptopem w torbie lub pod pachą.
theonlygusti

Odpowiedzi:


9

InsomniaX działa doskonale na moim MBP 13 "2015. Używam macOS Sierra 10.12.

Jest też aplikacja NoSleep , ale nie była aktualizowana od lat, używaj jej tylko na starszych OSX takich jak Mavericks lub Yosemite .. Nie polecam jej używać na Sierra ..


Użyłem go już wcześniej, ale nie byłem pewien, czy byłby to dobry pomysł na Sierra. Dziękuję za potwierdzenie!
Skeleton Bow

Nie używaj NoSleep, próbowałem w Mac os sierra z MBA 13 "pod koniec 2014 roku i to nie działa.
asielrock

Nie działa na rMBP 15 2015 z Sierra 10.12.3. Ikona ma dwa zacienione obszary, półksiężyc i oko. W „Prevent Lid Sleep” księżyc powinien być zacieniony. Nie będzie zacieniony, gdy spróbuję go użyć.
sprawdził

NoSleep działa na macOS High Sierra, potrzebujesz go tylko z Github: github.com/integralpro/nosleep/releases
Adam Smith

2

Testowany NoSleep 1.4.0 na moim MacBooku Air 2012 i działa z macOS High Sierra 10.13.0. Wystarczy zezwolić na użycie kekstu NoSleep w ustawieniach zabezpieczeń, gdy zostanie ostrzeżony podczas instalacji.


1

Właściwie nadal używam NoSleep na moim MacBooku Air 2011 z systemem OSX Sierra i wydaje się, że nadal działa dobrze :) Nie próbowałem jeszcze instalować go na zupełnie nowym MacBooku Pro 13 (2016), również z Sierra. Brak wersji uśpienia 1.4.0.


Wow, to zabawne. Po El Capitan nie wydawało mi się, że to działa! Myślałem, że potem już nie żyje. Nadal odradzam każdemu korzystanie z niego, ponieważ nie został on odpowiednio przetestowany (i może być zawodny) na El Capitan lub nowszym.
Skeleton Bow

1
Dla pewności nie używaj NoSleep na Sierra. Nie był aktualizowany od lat.
Abhi

1

„Anti Sleep”, aplikacja w App Store.


1
To jest interesujące. Nie spodziewałbym się, że taka aplikacja będzie istnieć w App Store, ale wydaje się, że działa. Recenzje są dobre, ale wydaje się, że większość ludzi używa go jako alternatywy dla kofeiny, a nie jako alternatywy NoSleep. Oznaczę to jako najlepszą odpowiedź, jeśli nadal będzie działać skutecznie, ze względu na jego dostępność w App Store i fakt, że nie trzeba instalować żadnych narzędzi pomocniczych, aby z niego korzystać.
Skeleton Bow

0

Użyj
kofeiny Aby rozpocząć uruchamianie polecenia kofeiny i uniemożliwić komputerowi Mac spanie, otwórz terminal znajdujący się w katalogu / Aplikacje / Narzędzia, a następnie wpisz następujące polecenie:

caffeinate

Gdy to polecenie jest uruchomione, będziesz mógł zamknąć pokrywę komputera Mac i nadal mieć uruchomiony system OS X oraz aplikacje i wykonywać swoje zadania tak samo, jak gdyby pokrywa była otwarta.


2
Według tego pytania wydaje się, że nie działa. Sam tego spróbowałem i nie wydawało mi się to skuteczne. Czy Ci to pasuje?
Szkielet Bow

2
Dla mnie też nie działa :(
Aldekein
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.