Kolory tła w Chrome i Atom nie są już jednolite


1

Od momentu uaktualnienia do systemu MacOS Sierra wcześniejsze jednolite kolory tła w Atom i niektórych witrynach w Chrome nie są teraz jednolite. Wygląda na to, że podświetliłem rzeczy kursorem lub czymś.

Dzieje się tak tylko wtedy, gdy podłączam komputer Mac do zewnętrznego monitora. Jeśli pracuję na moim ekranie MacBook Pro, wszystko jest normalne. Kiedy podłączam HDMI do monitora zewnętrznego, nierównomierne tła zaczynają się od nowa - w tym na ekranie MacBook Pro, jeśli są lustrzane. HDMI i monitor zostały sprawdzone z innymi moimi laptopami, a problem nigdy nie pojawił się. Próbowałem także innego HDMI z macem i tym samym problemem.

Niektóre aplikacje, takie jak Safari, w ogóle nie wyświetlają tego problemu. Dodałem zrzut ekranu, na przykład:

wprowadź tutaj opis obrazu

Odpowiedzi:


0

Spróbuj wyłączyć przyspieszanie sprzętowe w ustawieniach Chrome. Wyłącz plikvault, sprawdź profile kolorów icc. W narzędziach> ColorSync i sprawdź, czy występują błędy. Myślę, że to GPU, Chrome będzie aktywował oddzielny procesor graficzny. Atom to aplikacja Chrome (nie shure?). Mam nadzieję, że to pomoże. Szukasz lepszego rozwiązania.


Wyłączenie przyspieszenia sprzętowego rozwiązało problem. Wysłałem także raport o błędzie w nadziei, że zespół Chrome wyda poprawkę.
user3450906
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.