Jak mogę zatrzymać miganie całego ekranu na błędach na całym ekranie?


46

Ilekroć uzyskuję dostęp do terminala i naciskam Command ⌘+ Delete ⌫ekran miga na biało.

Dzieje się tak również, gdy Chrome Command ⌘+ Fnie zwraca żadnych wyników.

Czy w jakiś sposób zepsułem moje ustawienia?

Już sprawdziłem, że Universal Access» Hearing» Flash the screen when an alert sound occursnie jest zaznaczone. Próbowałem przełączać ustawienia i nadal wyświetlać animację flash.


Niektóre rzeczy, które możesz zrobić, aby rozwiązać problem, to ponowne uruchomienie w trybie awaryjnym (klawisz Shift) w celu przetestowania. Utwórz także nowego użytkownika i wyloguj się z uszkodzonego użytkownika i do nowego użytkownika, aby sprawdzić, czy jest to coś lokalnego dla Twojego konta. Powodzenia w ściganiu tego. Jeśli to zrobisz - śmiało i odpowiedz na to, co znalazłeś. Może to być coś wyjątkowego, czego nie możemy dobrze odtworzyć.
bmike

1
Mam ten sam problem. Myślę, że jest to problem związany z dźwiękami alarmowymi. Jeśli przejdziesz do menu Dźwięk> Efekty dźwiękowe i klikniesz jeden z dźwięków alertu, nic nie zostanie odtworzone. Panel Universal Access wie, że nic nie słyszysz, dlatego uciekaj się do flashowania ekranu jako nadpisania. Myślę, że ma to coś wspólnego z SoundFlower, ponieważ odinstalowałem go, zanim ten problem zaczął się objawiać.

1
Chciałem włączyć miganie ekranu w dzwonku na tym komputerze Mac, ale nie pamiętałem, jak włączyłem go w przeszłości. Więc chociaż ten post zadaje przeciwne pytanie, nadal odpowiada na moje. Zyskaj głos!
Garrett Albright

Odpowiedzi:


38

Brzmi to absurdalnie prosto, ale działało dla mnie w przeszłości. Spróbuj zaznaczyć, a następnie odznaczyć Universal Access» Hearing» Flash the screen when an alert sound occurs- to naprawdę brzmi tak, jest to zachowanie, o którym mowa, a czasem ustawienie i rozbrojenie resetuje się do pożądanego zachowania.

To w zasadzie sprawdza, czy plik preferencji może być zapisany jako nie, a następnie tak, i usunie wszelkiego rodzaju drobne problemy dotyczące sposobu przechowywania preferencji przez aplikacje. Następnym krokiem jest usunięcie (lub przejście na pulpit) pliku preferencji dla aplikacji, której dotyczy problem. W takim przypadku system przechowuje tę preferencję Flash tutaj:

~/Library/Preferences/com.apple.universalaccess.plist

W tym momencie może być konieczne rozwinięcie, aby sprawdzić, czy ponowne uruchomienie komputera, próba nowego konta użytkownika pomaga w rozwiązaniu problemu.


Zrestartowano. Działa teraz lol.
Carlos

6
@carlos, jeśli odpowiedź pomoże, zaznacz ją jako zaakceptowaną, aby inni mogli skorzystać.
Dan

36

Jak odkryto w corwin.amber w innym poście , problem czasami polega na martwym okresie rdzeniowym i można go rozwiązać za pomocą:

sudo killall coreaudiod

2
Mogę zauważyć, że wydaje się to częstsze, jeśli używasz zewnętrznego dźwięku. Osobiście używam DisplayPort do wyjścia audio do systemu dźwiękowego podłączonego przez mój monitor i widziałem ten problem.
jidar

1
Jak to ujął ktoś powyżej, miałem dokładnie to samo zachowanie: „Jeśli przejdziesz do menu Dźwięk> Efekty dźwiękowe i klikniesz dowolny dźwięk alarmu, nic się nie odtworzy. Panel Universal Access wie, że nic nie słyszysz ucieka się do flashowania ekranu jako nadpisania ”. I to wszystko zabiło dla mnie! Naprawiono także alert w okienku!
ROunofF

8

Uruchom ponownie Zdarza mi się to okresowo. Ponowne uruchomienie zawsze naprawia to.


Niestety wydaje mi się, że to jedyna rzecz, która to naprawia.
Julian

Ponowne uruchomienie naprawia to dla mnie sporadycznie.
Nick Woodhams,

5
rm -f ~/Library/Preferences/com.apple.universalaccess.plist

Naprawi to za każdym razem. Może kiedyś jabłko naprawi błąd, który ciągle psuje com.apple.universalaccess.plist.


OS X 10.8.5 nie ma ~ / Library / Preferences / com.apple.universalaccess.plist. Czy istnieje równoważny plik o innej nazwie?
Scott,

@ Scott Mam 10.8.5 i mam go
193130

Nie działa dla mnie, 10.10.5 (14F27)
Ian Vaughan

1
Pracował dla mnie 10.10.4
TiMESPLiNTER

4

Odznacz pole „dzwonek wizualny” w ustawieniach swojego stylu terminalu.

Terminale-> Preferencje-> Profile-> Zaawansowane:

Dzwon: Dzwonek dźwiękowy Dzwonek wizualny <>


2

Przesłanie tutaj z innego postu, jak sugerował David Wolever .

W podobnej sytuacji miałem się poddać i ponownie uruchomić, ale potem odkryłem, że ponowne uruchomienie demona audio rozwiązuje problem:

sudo killall coreaudiod

Objaw był następujący: w panelu ustawień systemu „Efekty dźwiękowe” wybranie dźwięków alarmowych nic nie zrobiło (zwykle powoduje wyświetlenie podglądu wybranego efektu). Domyślam się, że OS X nie odtwarza dźwięku ostrzegawczego i wraca do wizualnej wskazówki.


0

Może to mieć związek z konfiguracją alertów dźwiękowych. Działa to dla mnie w OS X Mavericks. W Apple> Preferencje> Ocena> Audio: odznacz „Błysk ekran po pojawieniu się dźwięku alarmu”.


Witamy, aby zapytać inaczej! To jest duplikat odpowiedzi, ale z innym sposobem uzyskania dostępu do opcji w nowszej wersji OS X. Aby wyjaśnić czyjąś odpowiedź, użyj przycisku „edytuj” lub „popraw tę odpowiedź” pod postem, który chcesz edytować.
grg

0

Możesz go wyłączyć w Preferencjach systemowych> Dostępność> Audio> Ekran Flash


0

Zaznaczanie, a następnie odznaczanie Universal Access »Słuch» Miganie ekranu, gdy pojawi się dźwięk ostrzeżenia, działa całkiem dobrze. Wygląda na to, że jest jakiś błąd. Apple musi rozwiązać ten problem.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.