Czy można uzyskać podsumowanie jutra w Centrum powiadomień za pomocą iOS 10?


1

Widżet, który lubię (d) dziwnie w Centrum powiadomień, to Podsumowanie jutra, ponieważ było to dobre zaokrąglenie do widgetu Kalendarz. Podczas aktualizacji do macOS Sierra jakiś czas temu nowa aktualizacja nie wpłynęła na ten widget. Jednak aktualizacja do systemu iOS 10 nie wydaje się już znajdować tego widgetu. Czy został usunięty? Czy w jakiś sposób można uzyskać takie podsumowanie w Centrum powiadomień?

Odpowiedzi:


0

Wbudowany widget „Jutro” został usunięty z systemu iOS 10.

Możesz użyć aplikacji kalendarza Fantastyczny . Zawiera widżet, który może wyświetlać widok kalendarza bieżącego miesiąca, z listą wydarzeń na każdy dzień, a także możesz dotknąć kalendarza, aby zmienić oglądany dzień bez opuszczania widżetu. Wymagałoby to dodatkowego stuknięcia w widok Jutro i nie jest to podsumowanie, ale lista rzeczywista, ale jest to przyzwoita alternatywa dla twojego przypadku użycia (i ogólnie rzecz biorąc, świetna aplikacja).

enter image description here

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.