Czy mogę zmienić motyw OS X?


14

Niektórzy z moich znajomych powiedzieli, że OS X jest do bani, ponieważ musisz wybrać tylko jeden motyw na każdym urządzeniu z OS X. Szukałem, ale nie znalazłem żadnego wykonalnego rozwiązania, tylko jedną drobiazgę, która kosztowała pieniądze (i nie zrobiłem tego chcę zaryzykować).

Czy istnieje prosty sposób na bezpłatną zmianę motywów OS X? Nie mów mi, że motyw nie musi być zmieniany; Naprawdę chcę czegoś takiego jak Ubuntu, który może zmienić wszystko, uwielbiam mój pulpit Ubuntu (KDE i Gnome).

Jeśli OS X tego nie robi, czy istnieją jakieś narzędzia innych firm, które mogą?

Odpowiedzi:


12

Po wyjęciu z pudełka w systemie Mac OS X nie ma możliwości tworzenia motywów, można jednak zmodyfikować niektóre kolory używane przez system Mac OS X w okienku preferencji wyglądu w Preferencjach systemowych.

Jeśli jednak poważnie myślisz o tworzeniu motywów, możesz skorzystać z pomocy innych firm:

  • CandyBar - zarządza i zmienia ikony.
  • ThemePark - robi większość wszystkiego. Jeśli interesują Cię dostępne motywy współpracujące z ThemePark, sprawdź MacThemes

W przeciwnym razie dość dobrym źródłem informacji jest forum MacThemes .


3

Jest teraz aplikacja o nazwie Smaki, która pozwala na motywowanie. Ma wiele fajnych motywów, w tym niektóre motywy Zmiennokształtnego, i działa od Lion (10.7.x) do Mavericks (10.9.x). To jednak kosztuje trochę.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.