iPhone iOS 10 kompatybilny z Mac OS X 10.7.5?


2

Po uaktualnieniu iPhone'a 6 do iOS 10, iTunes i iPhoto na moim komputerze (Mac OS X wersja 10.7.5) nie będą już synchronizowane z telefonem - jakieś rozwiązania tego? Mój komputer Mac nie może przejść na nowszy system operacyjny.


1
Jakiej wersji iTunes używasz?
tubedogg

Odpowiedzi:


3

iOS 10 wymaga iTunes 12.5.1, jeśli korzystasz z komputera Mac. Jednak ostatnia wersja iTunes obsługująca macOS X Lion to 12.2.2.25, więc zgaduję, że to twój problem.

Jeśli nadal musisz mieć możliwość przesyłania multimediów, takich jak zdjęcia i muzyka, między komputerem Mac a telefonem iPhone 6, możesz wybrać oprogramowanie innych firm. Jednym z przykładów jest iExplorer, który nadal obsługuje OS X 10.7 i iTunes 10.

Inną możliwością, w zależności od aktualnego modelu komputera Mac, jest instalacja nowszych wersji systemu macOS za pomocą alternatywnych metod. Jeśli chcesz to kontynuować, opublikuj kolejne pytanie, podając pełne szczegóły dotyczące sprzętu Mac (w tym modelu, pamięci RAM itp.).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.