Co oznacza ten symbol w iTunes?


9

Widziałem to podczas tworzenia kopii zapasowej mojego iPhone'a i nie mam pojęcia, co to znaczy. Znajduje się w miejscu, w którym zwykle znajduje się symbol X / anuluj, i gdy najechałem na niego kursorem, nie miał podpowiedzi.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


To mnie też od dawna mistyfikowało. Wygląda jak złe oko wpatrujące się we mnie. Nie wiem, co Apple musi zyskać, pisząc cyframi na swoich GUI, poza tym, że wielu ludzi jest zdezorientowanych.
Barry

Odpowiedzi:


6

Ten symbol pojawia się podczas synchronizacji iPhone'a, iPada lub iPoda z iTunes na komputerze Mac lub PC. Nie pamiętam oficjalnej nazwy tego symbolu iTunes, ale mogę powiedzieć, co robi.

Podczas synchronizacji iTunes działa na wiele sposobów. Ten symbol pojawia się, gdy rozpoczyna się krok „Tworzenie kopii zapasowej” (zwykle krok 2). Klikając ten symbol, iTunes pominie ten krok i przejdzie do następnego. W skrócie jest to symbol pomijania kopii zapasowej , chociaż nie pamiętam, czy to oficjalna nazwa.

Jest to świetna opcja, jeśli chcesz szybko zsynchronizować niektóre zakupy itp., Nie czekając, aż iTunes najpierw wykona kopię zapasową, szczególnie jeśli niedawno wykonałeś kopię zapasową lub naprawdę się spieszysz.


Przyjmuję twoją odpowiedź, ale chciałbym, abyś przedstawił coś w rodzaju wsparcia dla tego, co powiedziałeś.
jsejcksn

Zobaczę, co mogę znaleźć. Widziałem to udokumentowane kilka miesięcy temu, chociaż nie jestem pewien, która aktualizacja faktycznie wprowadziła zmianę. Poprzednio funkcja nadal istniała, ale użytkownicy musieli kliknąć małą szarą ikonę „X” u góry okna iTunes, gdy zobaczyli słowa „Tworzenie kopii zapasowej”. Z perspektywy doświadczenia użytkownika spowodowało to zamieszanie, ponieważ użytkownicy zinterpretowali to (tj. Kliknięcie „X”) w ten sposób, że zatrzyma cały proces synchronizacji, a nie tylko etap tworzenia kopii zapasowej.
Monomeeth

Jestem z tobą we wszystkim. Chcę tylko zobaczyć dokumentację. Dziękuję za wyjaśnienie!
jsejcksn

Jaki jest status dokumentacji?
jsejcksn

1
Dlatego Apple wprowadził sposób na pominięcie tego za pomocą symbolu krzyżyka, ale użytkownicy nie używali go, ponieważ sądzili, że anuluje cały proces synchronizacji. Apple zdecydowało się na dwie zmiany w celu ulepszenia UX: (1) dodanie symbolu, o który pytałeś i (2) umiejscowienie go po lewej stronie okna wyświetlacza, aby bardziej się wyróżniał. Studium przypadku dotyczyło użycia zdjęć i lokalizacji, a także tego, czy ikony powinny być używane bez tekstu. Twoje pytanie faktycznie ilustruje przykład, że sam symbol nie był wystarczający dla użytkowników, aby go „zdobyć”, chociaż jego lokalizacja zachęcała do ciekawości / eksperymentów.
Monomeeth
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.