Weryfikacja nie powiodła się. Wystąpił błąd podczas łączenia z Twoim Apple ID


24

Mam iPhone'a 5c i próbuję zalogować się do iTunes i Apple Store w moich ustawieniach, ale wciąż pojawia się komunikat „Weryfikacja nie powiodła się. Wystąpił błąd podczas łączenia z twoim Apple ID”. błąd. Nie wiem jak to rozwiązać. Kiedy wchodzę na moją iCloud na iPhonie, jest napisane, że mój e-mail nie został zweryfikowany, mimo że poszedłem do niego i zweryfikowałem, nie jest on rozpoznawany jako zweryfikowany na moim iPhonie.

Odpowiedzi:


27

Doprowadzało mnie to do szału! Przypadkowo „automatyczne ustawienie godziny / daty” zostało wyłączone, a data była daleka. Włączenie tego ponownie sprawiło, że wszystko znów działało! Apple ID działało i wszystkie aplikacje Google (YouTube) znów zaczęły działać.


Mogę potwierdzić, że było to również rozwiązanie na moim iPadzie.
Steffen Nieuwenhoven,

ja też, dziwne było to, że powstrzymywało mnie także przejście do Google.com, certyfikat nie był ważny, ale działały inne witryny https.
okradać

Moje ustawienia daty / godziny zostały ustawione na automatyczną aktualizację, ale wyłączenie i włączenie tego ustawienia sprawiło, że działało! Twoje zdrowie!
Czad,

tak ... to było to. Dziękuję Ci.
Patrick Collins,

Wycieranie starego 5C, aby dać komuś i miał ten sam błąd. I to samo rozwiązanie. Musiałem także przełączyć, ponieważ ustawiono automatyczną datę / godzinę. W styczniu ... czyli mniej więcej wtedy, gdy mam nowy telefon (teraz jest wrzesień).
Cyn mówi, aby zrobić Monikę całą

15

Może to być spowodowane wieloma scenariuszami. Jedną z najczęstszych rzeczy do sprawdzenia jest to, czy faktycznie masz połączenie z Internetem (najlepiej WiFi)? Widziałem wiele osób, które nie zdały sobie sprawy, że nie były połączone, szczególnie po aktualizacji iOS.

Ponadto dwie najczęstsze rzeczy do wypróbowania to:

 • Przeprowadzanie pełnego restartu iPhone'a (tj. Jednoczesne przytrzymanie przycisków zasilania i Home przez około 10 sekund, aż zobaczysz logo Apple na czarnym ekranie)
 • Wylogowanie i ponowne zalogowanie. (Zobacz kroki poniżej)

W rzeczywistości nie wyjaśniasz, którą wersję systemu iOS używasz, ale oto kilka ogólnych kroków, które należy podjąć:

 1. Przejdź do Ustawienia> iTunes i App Store
 2. Stuknij w swój Apple ID na samej górze
 3. Stuknij w Wyloguj się
 4. Zaloguj się ponownie

Mam nadzieję że to pomoże. Poinformuj nas, że idziesz, ponieważ istnieją inne możliwe sposoby rozwiązania tego problemu.


1
Przepracowałem ucztę, dzięki. W tym przypadku wymagałem tylko pełnego kroku ponownego uruchomienia. Doprowadzało mnie to do szału.
Roadkillnz

Reboot nie działał dla mnie, ale zrezygnowałem, dzięki!
Lance Pioch

W moim przypadku próbowałem wyłączyć funkcję Znajdź iPhone'a, aby móc wyczyścić telefon. To spowodowało błąd weryfikacji. Wylogowanie z iTunes nie pomogło. JEDNAK wylogowanie z usługi iCloud, zamiast wyłączania usługi Znajdź iPhone'a, zadziałało. Potem mógłbym zresetować telefon.
John Faughnan

2

Spróbuj tego:

 1. połączyć przez Wi-Fi
 2. iść do Settings > iCloud
 3. kliknij swoje konto
 4. wygeneruj kod weryfikacyjny z innego urządzenia Apple, które używa tego samego Apple ID, przechodząc do (drugiego urządzenia Apple i kliknij) Settings > iCloud > Password and Security > Generate verification code
 5. wprowadź kod weryfikacyjny w urządzeniu z błędem

2

Miałem ten problem i zdałem sobie sprawę, że godzina i data w moim telefonie były nieprawidłowe. Po poprawnym zaktualizowaniu godziny i daty cała weryfikacja działała.


1

Jeśli wcześniej zainstalowano OPENDNS / Cisco Umbrella, wyłącz go i zainstaluj ponownie. Po przywróceniu i aktualizacji klient VPN nie mógł się połączyć i nie pozwalał użytkownikowi połączyć się z iCloud lub serwerami weryfikacyjnymi.


TAK! To był mój problem. Wyłączyłem Wi-Fi i użyłem danych komórkowych i zadziałało. DZIĘKI!
Baodad
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.