Nieodpowiadające kółko myszy w systemie macOS Sierra


14

Od czasu aktualizacji do Sierra, przewijanie kółkiem myszy stało się znacznie gorsze. Kiedy szybko przewijam koło, zachowuje się tak jak przedtem i przewija kilka linii, ale kiedy przewijam koło o jeden stopień, nic się nie dzieje.

Używam myszy do gier Steelseries Sensei, ale testowałem także podstawową mysz Dell. (Nie ma na nim numeru modelu.) Od MacOS 10.12.1 ten problem dotyczy wszystkich programów.

Czy są jakieś obejścia? Proszę nie sugerować USB Overdrive ani żadnego innego nagware.

Edycja: Znalazłem film (nie ja), który doskonale pokazuje problem. Najwyraźniej to nie tylko ja.


2
Frustrujące jest to, że zaczęło się to działo w publicznej publicznej wersji Sierra 2 w lipcu, i zgłosiłem to za pośrednictwem asystenta opinii. Ale nawet w najnowszej wersji Sierra 10.12.1 beta 3 problem nadal występuje.
asmeurer

@bgeer zaproponował edycję: Myślę, że zmieniło się to w aktualizacji 10.12.1. Pojedyncze tiki kółka myszy nie działają już dla mnie w żadnym programie. Zaktualizowałem pytanie, aby to odzwierciedlić.
mm201

Odpowiedzi:


2

Szukałem wielu rozwiązań, a USB Overdrive jest jedynym, który to naprawia. Bardzo chciałbym usłyszeć, jeśli są inne, ponieważ zgadzam się, że aspekt nagware jest denerwujący (chociaż jest tylko przy rozruchu, więc nie jest tak źle).

Zainstaluj go, a następnie w ustawieniach ustaw „Kółko w górę”, aby przewinąć w górę „2 linie” i „Kółko w dół”, aby przewinąć w dół „2 linie”. Z jakiegokolwiek powodu musisz użyć „2 linii” - „jedna linia” nadal pokazuje problem. Możliwe, że Twoja mysz będzie wymagała różnych ustawień.


OP konkretnie powiedział „Nie sugeruj USB Overdrive”.
tubedogg

@tubedogg Zgadzam się, że nagware aspekt USB Overdrive jest denerwujący, ale to jedyne rozwiązanie, jakie znalazłem. Więc co powinienem zrobić? Otworzyć nowe pytanie, które jest dokładnie identyczne, z wyjątkiem tego ograniczenia i opublikować tam moją odpowiedź? Czy to nie zostanie zamknięte jako duplikat tego?
asmeurer

Szczerze mówiąc w tym przypadku zamieszczam komentarz: „Wiem, że nie powiedziałeś, że nie ma USB Overdrive, ale jedynym rozwiązaniem, jakie mogłem znaleźć, był XYZ”. Odpowiedzi powinny zasadniczo dotyczyć pytania w granicach określonych przez PO. Czasami jest to niemożliwe i dlatego mamy pytania bez odpowiedzi - ale jeśli jest to niemożliwe tylko z powodu parametrów PO , powinniśmy powiedzieć OP o tym w komentarzach. Mogą zmienić swoje parametry, a następnie odpowiedź zostanie opublikowana. Odpowiedzi, które jednoznacznie ignorują wymagania PO, są często oceniane lub płonięte, w zależności od tego, kto je widzi.
tubedogg

O ile „nagware aspekt” USB Overdrive jest denerwujący, moja reakcja jest ogólnie „To dlatego, że nie kupiłeś oprogramowania”. Niektórzy ludzie chcą tylko darmowych rozwiązań, i to jest w porządku, ale chyba, że ​​ktoś jest gotów sam napisać oprogramowanie, jest tylko tak daleko, że można być wybrednym podczas żebrania (tzn. Żebracy nie mogą wybierać).
tubedogg

1
@tubedogg, ale celem tej strony (jak w przypadku wszystkich witryn SE) jest pomoc każdemu z tym samym problemem, nie tylko OP. Zedytuję swoją odpowiedź, ale ogólne ograniczenia IMO, takie jak ta, są złe dla witryny, ponieważ wykluczają odpowiedzi, które mogłyby pomóc innym osobom (w szczególności gdyby ta odpowiedź była już wcześniej przed kimś innym, zaoszczędziłoby mi to wiele kłopotów ).
asmeurer

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.