Co to jest „usunięty” demon w systemie macOS Sierra?


17

Od czasu zainstalowania systemu macOS 10.12 zauważyłem zalew wiadomości z deleteddzienników. Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji o tym demonie. Czy ktoś mógłby mi oświecić, co to robi?


Tylko jeden na jednego, ten problem został rozwiązany w wersji beta 10.12.1 (16B2338c). deletedwciąż pojawia się co jakiś czas, ale nie zużywa już tyle rdzenia (od 25% do około 0,4% dla mnie).
maybeharry

Odpowiedzi:5

Dla mnie ten problem był spowodowany problemami z menu iStat w systemie macOS Sierra 10.12.0. Wygląda na to, że występuje błąd, który powoduje problemy z usuniętym procesem. Po odinstalowaniu menu iStat problem ustał.wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Zgadzam się iStatMenus jest przyczyną. Wystarczy wyłączyć sekcję Dyski. Zgłoszono to jako usterkę kilka tygodni temu, ale brak oznak poprawki.
Gilby,

To jest nadal problem w dniu 10.12.1, a wyłączenie sekcji dysków nie pomogło w moim przypadku, w rzeczywistości wyłączenie wszystkich sekcji nie pomogło, musiałem odinstalować. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie naprawiony. Uwielbiam menu iStat, nie wiem, dlaczego nie zbudowali czegoś podobnego do macOS.
sup

To bardzo dziwne. Zaktualizowali wersję 5.20 bez zmiany numeru wersji. Nie możesz dokonać aktualizacji bezpośrednio, musisz odinstalować, a następnie ponownie pobrać z ich strony internetowej. W każdym razie wydaje się, że rozwiązuje problem z usuniętym logowaniem (choć dziwnie, że wersja 5.30 beta nie). link tutaj
sup
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.