Jak korzystać z obrazu w obrazie w Chrome


12

Czy można korzystać z nowej funkcji macOS Sierra PiP (Picture-in-Picture) w przeglądarkach innych niż Safari?

nie

Nie?


Myślę więc, że możemy założyć, że nie jest to możliwe ... ponieważ Apple.
Joshua Barnett,

Odpowiedzi:


6

Świetna para oprogramowania do zainstalowania, aby uzyskać w pełni funkcjonalną funkcję PiP w OSX z przeglądarki Chrome:

Ach ... i ostatnia rzecz: to jest darmowe ...;)

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Używałem wcześniej Helu i jest fajny, ale interfejs użytkownika nie integruje się tak ładnie jak natywny PiP.
Joshua Barnett,


2

Dla jasności odpowiedź na pytanie PO jest następująca nie, nie możesz używać natywnego trybu PiP macOS w przeglądarce innej niż Safari .

Chciałbym, żeby było na to sposób, ponieważ uwielbiam używać rozszerzenia Video Speed ​​Controller Chrome do 2x filmów. Używam tego dziesiątki razy dziennie. Ale uwielbiam także funkcję PiP Safari. Nie mogę korzystać z obu jednocześnie. :(

Inne odpowiedzi tutaj zapewniają solidne obejścia, dające nam najlepsze dostępne opcje zamiast funkcji PiP Safari, ale na wszelki wypadek, gdy ktoś jest zdezorientowany, tak naprawdę nie korzystają z natywnej funkcjonalności macOS PiP. Są to różne narzędzia próbujące naśladować funkcję Safari.

Ponadto wdrożenie funkcji PiP przez Chrome nie jest wcale oparte na natywnej funkcjonalności macOS (od wersji 71.0.3578.98). Jest to niestandardowy fragment kodu napisany przez Chrome, aby zapewnić takie same wrażenia jak w Safari, ale jest poważnie ograniczony , ponieważ nie może wyświetlać PiP, gdy jesteś na pełnym ekranie w innej aplikacji, co jest generalnie sposobem, w jaki używam PiP. Musisz być w oknie Chrome, które ma tę konkretną kartę, z której pobierasz wideo. Możesz to zrobić na pełnym ekranie, o ile pozostajesz w tym oknie Chrome. Jedynym sposobem pracy w innej aplikacji i wyświetlania Chrome PiP jest posiadanie okna Chrome i okna innej aplikacji na pulpicie. Nie możesz przejść do trybu pełnoekranowego.

Przepraszam - wiem, że to jest pełne, ale to trochę skomplikowany problem.

Mam nadzieję, że komuś pomoże!




Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.