Jak korzystać z kart w Mac Mail?


Odpowiedzi:


16

Aby karty działały we wszystkich sytuacjach, musisz je włączyć w Preferencjach systemowych-> Dock (ustaw odpowiednią opcję na „zawsze”). Następnie możesz (w programie Mail) wybrać „Plik - Nowe okno” lub nacisnąć, Opt-Cmd-Naby utworzyć nową kartę.


To nie działa, otwiera nowe okno, a nie nową kartę.
Flimm,

1
To działa dla mnie. Czy ustawiłeś opcję tabulacji na „Zawsze” w Preferencjach systemowych-> Dok?
nohillside

Ustawiłem opcję „tylko na pełnym ekranie”. Dzięki.
Flimm,

1
Czy istnieje sposób otwarcia karty bez ustawienia wspomnianej Preferencji systemowej? Chciałbym móc otworzyć kartę w Mac Mail na żądanie, tak jak w większości / wszystkich przeglądarkach internetowych.
wodow

1
@wodow Nie jestem tego świadomy.
nohillside

0

Jeśli przytrzymasz klawisz optionpodczas wybierania Plik> Nowe okno przeglądarki, zostanie utworzona nowa karta przeglądarki bez względu na dowolne ustawienie preferencji systemu dokowania.


-1

Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek otrzymano odpowiedź na twoje pytanie, ale wystarczy, że użyjesz „Option-Command-n”, aby utworzyć nowe zakładki na pasku kart drugi skrót, „Command-n” po prostu tworzy nowe okno wiadomości e-mail. jeśli ponownie naciśniesz Command-n, utworzy się zakładka w nowym oknie e-maila! Oba polecenia są wyświetlane w menu „Plik”. Jednak karty będą się otwierać tylko wtedy, gdy zaznaczysz „użyj kart podczas otwierania nowych dokumentów - zawsze” w preferencjach dokowania (preferencje systemowe / dok)


1
Jestem ciekawy, dlaczego uważasz, że istnieją wątpliwości co do odpowiedzi na pytanie, skoro rok temu jest odpowiedź od Patrix, która jest oznaczona jako odpowiedź przez osobę, która opublikowała pytanie i ma 10 obok niego. Czy ta odpowiedź nie pojawia się w interfejsie, którego używasz do uczestnictwa tutaj?
Tom Gewecke
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.