Jak sprawić, by okno aplikacji obejmowało całą szerokość / wysokość mojego ekranu?


1

Chcę, aby aplikacja wykorzystywała całą szerokość lub wysokość mojego ekranu bez konieczności przeciągania dolnej / prawej strony do krawędzi ekranu. Chcę to zrobić również w prawym dolnym rogu (jak w, chcę, aby przejść do prawego dolnego rogu). Jakieś fajne wskazówki, które pozwolą mi to zrobić?


Jest już aplikacja, która to robi. To jest nazwane Moom .
Tiffany Hahn

Odpowiedzi:


1

Tak, jest naprawdę fajny sposób na zrobienie tego na macOS Sierra! Właśnie podwójne kliknięcie dolny / prawy / dolny prawy róg okna, gdy kursor zmieni się w kursor zmiany rozmiaru i voila!


1

Możesz kliknąć zielony przycisk „Maksymalizuj” w dowolnym oknie. Spowoduje to, że okno rozszerzy się na całą wysokość i szerokość ekranu. Będzie działać na większości okien, jeśli są przeznaczone do korzystania z pełnego ekranu.

https://support.apple.com/kb/PH25072?locale=en_US


Problem polega na tym, że okno przechodzi na pełny ekran. Plakat po prostu chciał, aby okno rozszerzyło się w dolne / prawe strony ekranu, aby nie przejść do pełnego pełnego ekranu i nie zajmować innego miejsca na pulpicie.
Skeleton Bow

Nie sądzę, że to prawda. OP stwierdza „Chcę, aby aplikacja wykorzystywała całą szerokość lub wysokość mojego ekranu” i obecnie musi przeciągnąć okno, aby to zrobić. Użycie przycisku Maksymalizuj powoduje to automatycznie. Jeśli OP chce edytować pytanie, aby uzyskać pożądany rezultat, pomoże nam to uzyskać lepsze odpowiedzi.
fsb

Konkuruję, bo ja rano OP.
Skeleton Bow

jednak zaznaczę twoją odpowiedź jako poprawną, ponieważ wydaje się, że nikt nie uważa mojej odpowiedzi ... za przydatną. Dziękuję za twój wkład.
Skeleton Bow

1
Nie skacz na pierwszą odpowiedź, która może być odpowiednia - poczekaj dzień lub trzy, aby zobaczyć, czy masz taką, która jest w porządku. Widzieć Co powinienem zrobić, gdy ktoś odpowie na moje pytanie? Zwłaszcza w tym scenariuszu, gdzie są przynajmniej trzy możliwości [4 w Sierra] i amp; ten, którego chciałeś, nie został jeszcze zasugerowany.
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.