Jak działa funkcja Nie przeszkadzać w systemie iOS z ulubionymi wiadomościami?


2

Nowość w iOS 10 - możesz dodać ulubioną wiadomość zamiast ulubionych w telefonie. Jak to działa w przypadku funkcji Nie przeszkadzać zezwalaj na powiadomienia tylko z ulubionych? Jeśli dodam tylko telefon kontaktu, ale nie informację o wiadomości do moich ulubionych, czy będę otrzymywać od niego połączenia tylko w środku nocy, czy też będę otrzymywać powiadomienia o wiadomościach? Zapytany w inny sposób, czy muszę dodawać każdą metodę kontaktu z osobą do moich ulubionych, aby otrzymywać te powiadomienia?

Odpowiedzi:


-1

Jeśli ich ustawienia czatu nie są uwzględnione w ich Apple ID, musisz dodać odpowiednie informacje.

Nie mam iPhone'a i korzystam z wersji aplikacji Wiadomości, więc jedynym sposobem byłoby dodanie informacji o czacie w ustawieniach kontaktu, aby wysyłać wiadomości, gdy włączona jest funkcja DND.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby dodanie wszystkich poziomów informacji kontaktowych lub zapytanie każdego kontaktu, jakie informacje są częścią jego identyfikatora Apple ID, jeśli jeszcze tego nie wiesz. To nie brzmi zabawnie.

Pamiętaj, że nadal wyciszy alert dla wiadomości przychodzących.


Jeśli chcesz całkowicie zezwolić użytkownikowi na przejście przez cały czas, po prostu zastąp wszystkie ustawienia DND przez obejście awaryjne.

UWAGA: Musisz włączyć Awaryjne obejście dla każdego kontaktu osobno.


Jak włączyć obejście awaryjne na iPhonie i iPadzie

  1. Uruchom Kontakty z ekranu głównego.
  2. Stuknij kontakt, dla którego chcesz włączyć Awaryjne obejście.
  3. Stuknij Edytuj.
  4. Stuknij Dzwonek (dla połączeń) lub Ton tekstu (dla SMS-ów).
  5. Naciśnij przełącznik obejścia awaryjnego. Przełącznik powinien być zielony, gdy jest włączony.
  6. Stuknij Gotowe
  7. Naciśnij Gotowe ponownie.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.