Jak włączyć przeciąganie 3 palcami na gładziku (Sierra)? [Zamknięte]


10

Początkowo ustawiłem gładzik, aby przeciągał elementy, dotykając ich trzema palcami, ale to już nie działa? Jak włączyć to z powrotem?


To pytanie jest nieco niejasne. Istnieje wiele gestów 3 palcami . Czy mówisz, że żaden z gestów trzema palcami nie działa, tylko jeden z nich nie wykonuje gestów lub wcale? Jest to również pomocne, jeśli powiesz nam, jakiego sprzętu używasz. Pamiętaj, że nie jesteśmy tam, aby spojrzeć przez ramię.
Allan

W Safari mam ten sam problem. Przeciąganie trzema palcami działa wszędzie, z wyjątkiem Safari: apple.stackexchange.com/questions/253938/...
Dzh

Odpowiedzi:


24

Myślę, że właśnie to po…

  1. Przejdź do Preferencji systemowych> Dostępność> Mysz i gładzik> Opcje gładzika.
  2. Zaznacz pole Enable draggingwyboru.
  3. Z rozwijanego menu wybierz „Przeciągnięcie trzema palcami”.

Nie jest to jednak dostępne w nowych komputerach
MacO

5
@GiriPPoonati Tak to jest. Właśnie sformatowałem komputer MacBook i zainstalowałem Sierra świeżo. Przeciąganie trzema palcami znajdowało się w ogólnych ustawieniach gestów gładzika, ale zostało przeniesione do opcji „mysz i gładzik” w menu Dostępność. Ta odpowiedź jest poprawna i działała świetnie.
Chev

Przeciągnięcie ThreeFinger działa teraz. Czy możesz mi przedstawić inne dostępne opcje, takie jak „Z blokadą i bez blokady przeciągania”
Giri P Poonati 30.09.16
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.