„Kompilacja” nie jest wyświetlana w iTunes Connect za pomocą Xcode 8


13

Ten sam problem pojawia się również podczas przesyłania mojej wersji do sklepu z aplikacjami za pośrednictwem Xcode 8. Po pomyślnym przesłaniu z Xcode loguję się do iTunes Connect i widzę, że wyświetla się jako Przetwarzanie. Po chwili znika. Próbowałem wiele razy, ale nigdy nie byłem w stanie pokazać tego.

Wysłałem e-mail do działu wsparcia Apple, a oni mówią tylko, że moja kompilacja zawiera błąd, i proszą mnie o ponowne sprawdzenie ustawień kompilacji. Ale jeśli jest tam jakikolwiek błąd, czy nie powinien on przynajmniej pokazywać mi czegoś, o czym powinienem wiedzieć?

Jak inni rozwiązali ten problem?

Odpowiedzi:


1

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą. Może to być problem:

Drogi deweloperze,

Odkryliśmy co najmniej jeden problem z twoją ostatnią dostawą dla „Nazwa aplikacji”. Aby przetworzyć dostawę, należy rozwiązać następujące problemy:

  • Brak wymaganego pliku ikony - pakiet nie zawiera ikony aplikacji na iPada o wymiarach dokładnie „76x76” pikseli, w formacie .png dla wersji iOS> = 7.0.
  • Brak wymaganego pliku ikony - pakiet nie zawiera ikony aplikacji dla iPada o wymiarach dokładnie „167x167” pikseli, w formacie .png dla wersji iOS obsługujących iPada Pro.
  • Brak wymaganego pliku ikony - pakiet nie zawiera ikony aplikacji dla iPada dokładnie „152x152” pikseli, w formacie .png dla wersji iOS> = 7.0.

Po usunięciu tych problemów można ponownie dostarczyć poprawiony plik binarny.


0

Miałem ten sam problem. po 8. próbie wypróbowałem Xcode w wersji 8.1 beta (8T29o), a także zaktualizowałem wszystkie moje moduły do ​​najnowszej wersji. teraz działa dla mnie, ale nie jestem pewien co do dokładnego problemu.


Może to być spowodowane błędem xCode 8 i Apple wydało nową wersję, aby rozwiązać ten problem. Pozwól mi spróbować i zobaczyć jak :). Dziękuję za radę
dntuanvu,


1
W końcu rozwiązałem ten problem, dodając Opis użycia zdjęcia do mojej listy
odtwarzania

0

W moim przypadku otrzymywałem wiadomość e-mail z ostrzeżeniem od iTunes Connect [To ostrzeżenie nie błąd], ale nadal nie było wyświetlane w TestFlight Po rozwiązaniu ostrzeżenia staje się dostępne

Ref ostrzeżenie obrazuItunesconnect

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.