Ukryj okno Siri w systemie macOS Sierra


11

Po zadaniu Siri pytania na macOS Sierra - jej okno odpowiedzi pozostaje tylko przypięte w prawym górnym rogu.

Czy istnieje skrót klawiaturowy lub inne polecenie siri, aby ukryć to okno bez konieczności klikania małego przycisku „x”? Być może sposób, aby automatycznie zamknął się po pewnym czasie?

Odpowiedzi:


7

Możesz zamknąć okno Siri w dowolnym momencie, naciskając ESCklawisz. Nie wiem jednak, jak automatycznie zamknąć Siri po pewnym czasie.


Jest błąd. Jeśli włączysz Type To Siri, nie będzie możliwości zamknięcia pola Siri. Naciśnięcie ESC nie ma wpływu. To jest wstrętne. Jedynym sposobem zamknięcia pudełka jest przesunięcie go za pomocą gładzika.
2oh1

2

Inną opcją (oprócz escklawisza) jest cmd+ ..

Jest to przydatne, jeśli korzystasz z MacBooka Pro z paskiem dotykowym i korzystasz z aplikacji, w której esczmieniło się ono w coś innego (na przykład podczas odtwarzania wideo na pełnym ekranie).


-3

istnieje obejście tego, które faktycznie działa całkiem niesamowicie. mam nadzieję, że można opublikować link:

http://www.macworld.com/article/3096187/macs/how-to-make-siri-activate-when-you-say-hey-siri-to-your-mac-running-macos-sierra.html


1
Witamy, aby zapytać inaczej! Chociaż ten link może odpowiedzieć na pytanie, lepiej dołączyć tutaj istotne części odpowiedzi i podać link w celach informacyjnych. Odpowiedzi zawierające tylko łącze mogą stać się nieprawidłowe, jeśli połączona strona ulegnie zmianie.
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.