Jak wyłączyć tryb rysowania w Wiadomościach iOS 10?


11

Chcę wyłączyć mały przycisk w prawym dolnym rogu klawiatury Wiadomości (ten, który aktywuje tryb rysowania). W jaki sposób mogę to zrobić? Czy jest jakieś ustawienie?

klawiatura ze skrętem w prawym dolnym rogu tryb rysowania

(Wiem, że klawiatura na prawym dolnym ekranie wyłącza rysowanie w trybie poziomym, ale chcę na stałe wyłączyć tę funkcję).

Odpowiedzi:


8

Możesz po prostu usunąć domyślną klawiaturę Apple w ustawieniach na korzyść innej. Na przykład możesz pobrać Gboard z klawiaturą Google , a następnie przejść do ustawień Klawiatury i usunąć tylko „angielski”.

Hej presto, teraz masz tylko klawiaturę Google i nie wywoła ona trybu rysowania.


1
Byłem gotowy skomentować i powiedzieć „Nie możesz tego zrobić”, ale najwyraźniej możesz. Pokoloruj mnie zszokowany!
tubedogg

GBoard ma niestety bardzo ograniczone opcje językowe i nie obsługuje klawiatur sprzętowych.
Tom Gewecke,

To już nie działa. Przycisk szkicowania pozostaje po całkowitym usunięciu klawiatur Apple. iPad Pro landscape.
Whitneyland

11

Aby wyłączyć pismo ręczne w trybie poziomym, obróć telefon w bok, aby go włączyć. Następnie dotknij klawiatury w prawym dolnym rogu. To powinno trzymać iPhone'a na klawiaturze, gdy idziesz do krajobrazu.


Nie dotyczy to pytania zadanego przez PO i jest również bardzo trudne do zrozumienia. Przed dodaniem odpowiedzi przeczytaj całe pytanie, a także wszystkie odpowiedzi. Pomoże to zapobiec odrzuceniu Twojej odpowiedzi.
fsb,

nie przeczytałeś ostatniego zdania pytania, więc twoja odpowiedź jest bezużyteczna, podobnie jak dwa podobnie jak poniżej z -4 głosami. Zaproponuj usunięcie.
Tom Gewecke,

4
Odpowiadało mi to na pytanie z wyszukiwarki Google i nie obchodziło mnie, że OP powiedział, że tego nie chce.
Chaim Eliyah

2
To jest prawdziwa odpowiedź, nie instalując innych klawiatur. Naciśnięcie przycisku klawiatury w prawym dolnym rogu ekranu rysowania faktycznie go wyłącza. Dziękuję Ci!
Szundi

1

Niestety nie możesz na klawiaturze Apple, nie ma ustawienia, aby ją wyłączyć.

Apple zdecydowało się dołączyć do klawiatury dodatkowe funkcje dla większych urządzeń.

Możesz jednak przesłać Apple informacje zwrotne. Czasami zmieniają niektóre wprowadzone funkcje lub dodają opcję wyłączania niektórych zachowań.


1
Twoja odpowiedź jest nieprawidłowa, jak pokazał właśnie Ben. Ale przesyłanie opinii jest nadal dobrym pomysłem!
owlswipe

user214064 miał dobrą odpowiedź
Szundi

@owlswipe Dziękujemy za powiadomienie. Wspomniałem, że nie jest to możliwe z klawiaturą Apple w iOS. Zakładałem, że Wolf chciał usunąć tylko tryb rysowania, zachowując wszystkie pozostałe funkcje. :)
oa-

@Szundi Dziękujemy za powiadomienie. Wolf wspomniał, że już o tym wie: „(Wiem, że klawiatura w prawym dolnym ekranie wyłącza rysowanie w trybie poziomym, ale chcę na stałe wyłączyć tę funkcję.)”
o-

0

To jest skierowane do tych, którzy używają klawiatur innych firm i nie mogą uzyskać ustawienia, aby „trzymać”

Aby poprawnie wyłączyć tryb pisma ręcznego:

Pierwszy krok polega na tym, że większość ludzi nie zwraca się do klawiatury iOS, która musi być ustawiona jako domyślna jako warunek zachowania ustawień po ich wprowadzeniu. Szalony, wiem. Ustaw iPhone'a na domyślną klawiaturę iOS w ustawieniach, Otwórz rozmowę sms i dotknij obszaru wprowadzania tekstu, aby uzyskać migający kursor Obróć, aby ustawić poziomo Dotknij ikony klawiatury w prawym dolnym rogu, wpisz coś, wyślij.

Możesz w tym momencie uznać, że skończyłeś i wyznaczyć swoją ulubioną klawiaturę innej firmy w ustawieniach, mając pewność, że nigdy nie będziesz musiał być zaślepiony przez ogromny biały ekran w innej aplikacji w krajobrazie i spróbuj odpowiedzieć w locie .

Używam SwiftKey wyłącznie na iOS i Androidzie.


-2

Przełącz telefon do trybu poziomego, w którym wyświetlane jest bezpłatne pisanie. W prawym dolnym rogu dotknij klawiatury, aby ją wyłączyć. Nie zapobiegnie to przechodzeniu telefonu na klawiaturę w trybie poziomym, chociaż @bombtwinz


1
Przed udzieleniem odpowiedzi przeczytaj pytanie i wszystkie odpowiedzi. To zalecenie zostało już wydane i odrzucone, ponieważ nie odpowiada na pytanie.
fsb

-2

Niestety w iOS nie ma wbudowanych ustawień umożliwiających trwałe wyłączenie tej funkcji, tylko obejścia. Różne źródła online pokazują, że zalecaną poprawką jest instalacja innej aplikacji na klawiaturę ze sklepu App Store, która nie zawiera funkcji rysowania (np. Swift Keyboard, Gboard itp.)

Dla tych, którzy nie chcą pobierać innej aplikacji innej firmy, aby rozwiązać swój problem, dostępna jest tymczasowa szybka poprawka :

  • Rozpocznij wiadomość tekstową, a następnie przechyl telefon, aby uzyskać (irytujące) płótno.
  • Kiedy się pojawi, zobaczysz ikonę klawiatury w prawym dolnym rogu; kliknij to!

Od teraz funkcja Canvas nie będzie się ponownie pojawiać.


-3

Przejdź do wiadomości, obróć ją na bok, aby uzyskać płótno, a następnie naciśnij przycisk klawiatury w rogu. To powoduje, że tryb poziomy staje się klawiaturą zamiast płótna.


4
Nie przeczytałeś ostatniego zdania pytania. Polecam usunąć swoją odpowiedź.
Tom Gewecke,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.