OS X El Capitan i starsze nie są dostępne w App Store? [duplikować]


11

Okazuje się, że nie mogę zainstalować Sierra, ponieważ mam MacBooka Pro z 2009 roku. Chciałem zaktualizować El Capitan, ale okazuje się, że nie jest już dostępny w App Store?

Wszelkie pomysły, jak zdobyć El Capitan?


@ Tetsujin żartujesz, oznaczając go jako duplikat 15-dniowego postu samodzielnie?
Achilles

Wcale nie - zamiatamy wszystkie powiązane posty, próbując kanonizować jedną odpowiedź i objąć wszystkie sytuacje. To da każdemu Googlingowi znacznie większą szansę na a) znalezienie odpowiedzi na swoje pytanie i b) zobaczenie wszystkich powiązanych postów ... wszystkie linki prowadzą do kanonicznego, a kanoniczny ma wszystkie linki w prawej kolumnie. Zobacz ten meta post - apple.meta.stackexchange.com/questions/2418/…
Tetsujin

@ Tetsujin, może powinieneś oznaczyć ten jako dupe zbyt apple.stackexchange.com/questions/300911/… Dzięki
Shayan

@Shayan Jeśli mógłbyś oflagować go samodzielnie, przejdzie on przez kolejkę recenzji. Rozmawiam przez telefon przez 2 tygodnie, a aplikacja mobilna jest tak trudna do radzenia sobie z duplikatami.
Tetsujin,

@Tetsujin ok, zrobi :)
Shayan,

Odpowiedzi:


10

Pobieram go teraz z App Store i wygląda na to, że działa dobrze. Nie przeglądałem App Store, ale użyłem następującego linku:

https://support.apple.com/en-us/HT206886

Po przejściu do linku znajduje się sekcja, w jaki sposób uzyskać El Capitan ze sklepu App Store, jeśli nie spełniasz wymagań systemowych MacOS Sierra. Kliknij ten link (wklejony poniżej), aby otworzyć App Store w sekcji pobierania aplikacji El Capitan. Wystarczy kliknąć „Get”, aby rozpocząć pobieranie.

https://itunes.apple.com/app/os-x-el-capitan/id1147835434?mt=12


działało jak urok
Achilles

2
Działa tylko w systemie Snow Leopard lub systemach operacyjnych, które nie obsługują Sierra. Nie działa w systemach operacyjnych Yosemite, które chcą uaktualnić do El Capitan, a nie Sierra :(
lobi,

@lobi Correct. Apple stara się, aby użytkownicy korzystali z najnowszej dostępnej wersji systemu macOS dla swojego sprzętu, aby być na bieżąco z bezpieczeństwem.
tubedogg

Ten link działa, ale jeśli nie mogę go pobrać, nawet w celu instalacji na innym komputerze Mac, ponieważ już uruchamiam El Capitan :)
Tien Do

Na szczęście nadal mogę pobrać Yosemite z zakupionej historii :)
Tien Do

1

Edytuj 2019: Gra bardzo się zmieniła od czasu opublikowania tej kontroli jakości. Radzę zobaczyć duplikat oznaczony powyżej.

Możesz zdobyć El Capitan tylko wtedy, gdy korzystasz z komputera Mac, na którym nie można uruchomić Sierra lub wyższej.
Wszystkie wersje systemu macOS, El Cap i wcześniejsze zostały już usunięte ze sklepu z aplikacjami, jeśli korzystasz z Sierra lub nowszej wersji.

Edycja 2016: Dotyczy to każdego systemu operacyjnego oprócz El Capitan - Apple pozostawia go dostępnym, aby urządzenia niekwalifikujące się do Sierra nadal mogły go uzyskać.


Musisz go mieć już w Historii zakupów, w przeciwnym razie, gdy zniknie z App Store, to już koniec.

Twoją jedyną prawdziwą alternatywą jest znalezienie przyjaciela, który może go zdobyć
... albo będziesz musiał zaufać podejrzanemu niebezpiecznemu torrentowi itp. [Wcale nie polecany]


-2

Tak, poprzednie łącze do wersji 10.11.1 wymaga, aby wersja 10.11 była już zainstalowana. Nie można już znaleźć wersji 10.11, przeszukując App Store (dlaczego, kto wie?), Ale na tej stronie znajduje się link do aktualizacji do wersji 10.11 El Capitan z App Store, jeśli komputer Mac nie obsługuje systemu macOS Sierra.

https://support.apple.com/en-us/HT206886

Po zainstalowaniu możesz zaktualizować do wersji 10.11.1 z innym linkiem opublikowanym powyżej.


Jest to w zasadzie identyczne z odpowiedzią z 22 września.
tubedogg

-3

Oto odpowiedź, którą otrzymałem dziś rano od wsparcia Apple:

Oto bezpośredni link do pobrania dla El Capitan. Po pobraniu należy kliknąć instalator El Capitan w folderze Aplikacje, aby ukończyć instalację - https://support.apple.com/kb/DL1845?viewlocale=en_US&locale=en_US


Ten link wskazuje aktualizację 10.11.1, a nie podstawową wersję 10.11. Czy udało Ci się przeprowadzić instalację El Capitan z tego linku, czy właśnie aktualizujesz istniejącą instalację El Capitan?
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.