Pobierz plik macOS Installer.dmg


17

Wczoraj firma Apple wydała system macOS Sierra do publicznego użytku. Aktualizacja waży ~ 5 GB. Mam ze sobą dwa komputery Mac: jeden to mój osobisty, a drugi mój biuro. Zamiast pobierać instalator dwa razy (10 GB), dobrze byłoby pobrać kopię i raz użyć jej do uaktualnienia wielu urządzeń (minis iMacs / Mac).

Próbowałem znaleźć plik dmg, ale nie udało mi się go znaleźć, zamiast tego zostałem przekierowany do App Store. Każda pomoc będzie mile widziana.


Odpowiedzi:


20
  • Pobierz na pierwszą maszynę.
  • Po zakończeniu instalator uruchomi się automatycznie.
  • Rzuć to.

Instalator znajduje się w katalogu / Applications / i ma nazwę Install macOS Sierra . [BTW to nie jest plik .dmg, ale plik .app]

Skopiuj go w bezpieczne miejsce; po instalacji zostanie automatycznie usunięty z aplikacji.

Kopię można następnie wykorzystać na dowolnym innym komputerze. Wrzuć do folderu Aplikacje na tym komputerze i uruchom.


1
Lub zamiast „bezpiecznego miejsca”, po prostu prosto do folderu / Applications na aktualizowanych komputerach.
Williham Totland

5
Chyba że tak jak ja je zatrzymasz. Potrzebujesz jednej kopii, której nie ma w aplikacjach, ponieważ są one usuwane po aktualizacji.
Tetsujin,

To także instalator DMG. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy aplikację „Aplikacje / Zainstaluj MacOS Sierra” i wybrać „Otwórz zawartość pakietu”. Następnie przejdź do SharedSupport, a zobaczysz plik DMG ~ 4,9 GB. KOPIUJ go w inne miejsce (przeciągnij i upuść nie będzie działać, po prostu tworzy skrót).
eduncan911 11.04.17

Oczywiście zawiera .dmg - ale niekoniecznie jest to najlepsza praktyka, aby usunąć go z aplikacji, ponieważ wtedy nie będzie działał jako zwykły aktualizator.
Tetsujin,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.