Kiedy wysyłam iMessages do mojej żony, idą na jej komputer Mac lub iPhone, ale nie na oba


0

Na moich urządzeniach widzę dwie osobne rozmowy. Jeden idzie na jej telefon, a drugi na jej Maca. Nie widzę, która jest która, ale ona ma tylko jeden numer telefonu i jedno konto iCloud. Co to powoduje i jak to naprawić?

Odpowiedzi:


0

Na iPhonie i iPadzie będzie musiała przejść do aplikacji Ustawienia> Wiadomości> Wyślij i odbierz. Następnie pamiętaj, aby wybrać jej numer telefonu na iPadzie i powiązane z nią wiadomości e-mail iCloud na jej telefonie. Aby uzyskać jak najmniej zamieszania, wybory powinny się zgadzać.

Możesz skonfigurować FaceTime w ten sam sposób.


1
Dobrze! Tak więc jej ustawienia iPhone'a były podłączone tylko do jej numeru telefonu. Musiałem powiązać je z kontem iCloud, podając jej adres e-mail, nawet jeśli była już połączona z iCloud na tym urządzeniu.
Nic Cottrell,

Widziałem, jak robi to iPhone mojej żony - w rzeczywistości stało się to z jej aktualizacją do iOS 10. Z jakiegoś powodu jeden adres e-mail na jej telefonie został odznaczony, a jej numer telefonu rozłączony na iPadzie. ¯_ (ツ) _ / ¯
samh
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.