Jak dodać katalog Dysku Google do mojego komputera


0

Pobrałem Dysk Google, kliknąłem go i przeciągnąłem aplikację do folderu Aplikacje. Po kliknięciu otworzyłem się w mojej przeglądarce. Nie było dalszego procesu instalacji. Nie dodało katalogu Dysku Google do mojego komputera. Jak mogę dodać taki katalog do mojego komputera?


Czy utworzyłeś / zalogowałeś się na swoje konto? To nic nie da, dopóki tego nie zrobisz.
Tetsujin

@ Tetsujin Rozwiązałem problem i opublikowałem odpowiedź.
jkabrg

Odpowiedzi:


1

Uwaga: gdy instalujesz Dysk Google, musisz go uruchomić z rzeczywistej aplikacji w folderze aplikacji. Launchpad to tylko skrót adresu URL.

Aby zmienić ustawienia:

  1. Kliknij Dysk Google, ikona znajduje się na pasku menu w prawym górnym rogu W prawym górnym rogu kliknij Menu.
  2. Wybierz Preferencje.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Folder można również zobaczyć tutaj: wprowadź opis zdjęcia tutaj


Mam to teraz. Poszedłem do folderu Aplikacje w Finderze, dwukrotnie kliknąłem, a następnie uruchomił się instalator. Okazuje się, że istnieje różnica między uruchomieniem go z Launchpada a uruchomieniem z Findera
jkabrg 18.09.16

lol cieszę się, że to działa, teraz możesz użyć moich informacji. Launchpad to skrót tylko przez URL. Dlatego nie wspominam o tym w moim poście.
norcal johnny,

0

Okazuje się, że istnieje różnica między uruchomieniem programu z Launchpada i Findera.

Kiedy próbowałem uruchomić program z Launchpada, otworzył się w mojej przeglądarce i nie dał mi opcji instalacji niczego.

Ale kiedy poszedłem do folderu Aplikacje w Finderze i uruchomiłem go stamtąd, uruchomił się instalator i byłem w stanie to zrobić.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.