iOS 10 wyłącza kasowanie wszystkich danych po 8 nieudanych próbach


2

Szukałem ustawień od czasu uaktualnienia do systemu iOS 10 i zauważyłem, że ustawienia wyłączające kasowanie wszystkich danych po 8 nieudanych hasłach są wyszarzone na ustawieniu włączenia i nie mogę go wyłączyć ani kliknąć. To samo z usunięciem hasła nie mogę go wyłączyć. Moja żona wciąż wprowadza kod dostępu, aby zablokować mój telefon, aby nie używać go czasami (więcej uwagi na nią) lub znajomi robią to samo tylko po to, by denerwować się posiadaniem iPhone'a (nienawiści do jabłek), więc nie chcę tej funkcji, ale nie mogę wyłączyć .  Wypróbowałem go, ale wszystko, co znajduję, to jak włączyć ... Po prostu nie mogę go kliknąć, aby wyłączyć ..

Odpowiedzi:


2

Może to być spowodowane skonfigurowaniem serwera Exchange w programie Mail (który może zastąpić niektóre ustawienia zabezpieczeń).

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do kont pocztowych i usunąć e-mail wymiany i można go wyłączyć

Zdecydowanie zakładam, że to jest to, i jego sposób przejęcia kontroli nad tym, co powinieneś mieć pełną kontrolę. ( Administratorzy serwera Exchange mogą wymuszać ustawienia zabezpieczeń na urządzeniach, jeśli użytkownik chce korzystać z tego konta na swoim urządzeniu. )


Cholera, nawet by nie pomyślał, że konto e-mailowe może zrobić jego. Nienawidzę mojej pracy jeszcze bardziej, ponieważ to działa e-mailem, co używa poczty MS Exchange ...: /
Julius

1
Usunięte konto z poczty iOS. Pobrana aplikacja Outlook ze sklepu. Najlepsze rozwiązanie, jak sądzę;)
Julius
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.