Centrum sterowania iOS 10 nie zawiera przycisków muzycznych


2

Brakuje tutaj elementów sterujących muzyką << || >>. one na ekranie blokady przed odblokowaniem telefonu. Jednak zdarza się, że przypadkowo odblokowuję telefon, mimo że chcę wykonywać operacje na ekranie blokady.

Sterowanie muzyką jest również łatwym sposobem poruszania się po liście odtwarzania bez konieczności przełączania się do aplikacji Muzyka.

Czy jest jakiś sposób na przywrócenie tych przycisków lub czy istnieje nowy sposób iOS 10 ?

Control Center

Odpowiedzi:


4

Przesuń Centrum sterowania na bok. Elementy sterujące multimediami znajdują się na osobnej stronie wskazanej przez ikony stron na dole ekranu, dostępne po przesunięciu w poziomie.

Zostaniesz o tym poinformowany przy pierwszym uruchomieniu Control Center po uaktualnieniu do iOS 10.


1
Tak! Chociaż zastanawiam się, dlaczego sterowanie AirPlay i Night Shift wydaje się ważniejsze niż jabłko. Moim zdaniem te dwa powinny zostać przełączone. Ale hej, kontrole są tam, choć trochę niejasne. Dziękuję za odpowiedź!
bytecode77

1
@ bytecode77 Control Center pamięta kartę, na której się znajdowałeś (wierzę, aż telefon się nie zresetuje), więc jeśli wolisz sterowanie muzyką, powinny one pozostać obecne.
tubedogg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.