Jak wysłać SMS w iOS 10


15

Właśnie zaktualizowałem system iOS 10 i chcę wysłać SMS-a zamiast iMessage do znajomego. W iOS 9 mogłem ciągle dotykać starej wiadomości i naciskać send as a text message(lub coś w tym rodzaju). Teraz w iOS 10 nie widzę nic istotnego.


Jestem prawie pewien, że iOS 6 był ostatnim, z którym można to zrobić. Zobacz apple.stackexchange.com/questions/148579/… - który zniknął tylko wtedy, gdy faktycznie przełączyli się na iOS, więc nigdy nie został „naprawiony” od iOS 8. Nigdy więcej nie musiałem tego robić od iOS 9, więc idk, jeśli Apple ułatwiło to.
Tetsujin

1
W ten sposób działało to z iOS 9. Mam tylko ten sam problem. W iOS 10 nie wydaje się to możliwe w ten sposób. Byłbym więc zainteresowany sugestiami, jak wysłać jeden SMS bez zmiany konfiguracji.
jscom

Wyłącz komórkową transmisję danych i Wi-Fi. Wyślij wiadomość. Wiadomość zostanie następnie wysłana jako SMS, ponieważ nie masz dostępu do Internetu. Włącz ponownie komórkową transmisję danych i Wi-Fi
rlovtang,

Odpowiedzi:


4

Czy ta osoba ma iPhone'a lub coś innego? Jeśli jest to coś innego, automatycznie wyśle ​​jako SMS. Jeśli nie uda się wysłać wiadomości i spróbujesz ją wysłać wiele razy, zostaniesz zapytany, czy chcesz wysłać jako sms zamiast iMessage (przynajmniej myślę, że nadal to zrobi).

Jeśli cokolwiek innego, zawsze możesz przejść do ustawień iMessage, wylogować się z Apple ID, a następnie wyłączyć i włączyć iMessage.


3
Więc jeśli muszę wysłać SMS TERAZ! Będę musiał czekać na wiele awarii, a następnie będę mógł go wysłać ???
Anastasios Andronidis,

4
Mój scenariusz jest taki, że wiem, że mój przyjaciel ma iPhone'a i wiem, że ma on iMessage. Ale wiem też, że w tym momencie nie ma połączenia z Internetem, więc naprawdę muszę mu wysłać SMS-a. Jak mogę to zrobić?
Anastasios Andronidis,

1
Najlepiej będzie, jeśli na chwilę wyłączysz iMessage podczas pisania do niego wiadomości. To zmusi wszystko do wysłania jako sms. Mam nadzieję, że to pomaga!
DeusMach,

3
Jeśli wylogujesz się z iMessage, możesz oczywiście wysłać SMS-a. Ale jeśli się zalogujesz, na wszystkich urządzeniach z iOS i komputerach pojawi się komunikat informujący, że właśnie zalogowałeś się w iMessage. To jest naprawdę złe. Musi istnieć możliwość wysłania jednego iMessage jako SMS. Potrzebuję tego na przykład, jeśli odbiorca nie znajduje się w tym samym kraju, np. na wakacje i nie ma internetu. W systemie iOS 9 możesz po prostu wysłać jedną wiadomość SMS bez zmiany konfiguracji. To wydaje się już niemożliwe.
jscom

2
Zgadzam się z innymi komentatorami - zmiana konfiguracji nie jest odpowiednim sposobem na obejście tego. Musimy tylko dowiedzieć się, gdzie opcja wysłania jednej wiadomości jako tekstu została przeniesiona do ... (jeśli nadal gdzieś jest dostępna!)
Tim Malone

4

Jest to nadal dostępne, ale najpierw musisz włączyć opcję „Wyślij jako SMS” w ustawieniach globalnych aplikacji wiadomości. (Zakładam, że jest to domyślnie wyłączone, ponieważ miałem takie same problemy jak pytający).

Po włączeniu opcji pojawi się dodatkowa pozycja menu po przytrzymaniu wiadomości (menu reakcji pojawi się, a na dole arkusz akcji z „Kopiuj”, „Wyślij jako wiadomość tekstową” i „ Więcej ... pojawi się).

Jeśli nie włączyłeś opcji „Wyślij jako SMS” w ustawieniach wiadomości, menu będzie zawierało tylko „Kopiuj” i „Więcej ...” - wydaje się, że dotyczy to również wszystkich wiadomości wysłanych przed włączeniem opcji. Musisz najpierw wysłać nowy iMessage, a następnie nacisnąć i przytrzymać go podczas wysyłania lub po wysłaniu.


Włączyłem „Wyślij jako SMS” i wysłałem nową wiadomość, ale menu zawiera tylko Kopiuj i Więcej… Być może dlatego, że napisano, że iMessage został dostarczony.
Michael Tsai,

0

Nie jestem pewien co do iOS 10, ale wymyśliłem sposób, który działa w iOS 11 i opublikowałem ten przykład wideo: https://www.youtube.com/watch?v=ih3ABR9lswE

Wystarczy dotknąć wiadomości bezpośrednio po jej wysłaniu, a następnie pojawi się menu, które pozwala wybrać opcję „Wyślij jako wiadomość tekstową”.

Z jakiegoś powodu nie zawsze to działa, ale myślę, że musi to zrobić, jeśli bieżący wątek jest wysyłany na numer telefonu kontra adres e-mail powiązany z identyfikatorem Apple ID.


-1

Nadal działa, wystarczy przytrzymać wiadomość dłużej niż wcześniej, aby uzyskać opcję wiadomości tekstowej.


6
Właśnie przetestowałem na iOS 10. Przytrzymałem komunikat, który nie został dostarczony, i wydarzyły się dwie rzeczy: Po pierwsze, pojawiło się nowe menu „Reakcje”. Po drugie, na dole pojawiło się menu z dwiema opcjami: Kopiuj i Więcej. Stuknięcie Więcej doprowadziło do ekranu, na którym można usunąć pojedyncze wiadomości. Nigdy nie widziałem niczego dotyczącego ponownego wysyłania jako SMS. Czy możesz podać bardziej szczegółowe instrukcje i / lub zrzuty ekranu pokazujące, jak to osiągnąć?
tubedogg

pracował dla mnie na iOS 10, dzięki pomocny. Jak powielać: Wysłałem iMessage, został pomyślnie wysłany, ale nie został odebrany, przytrzymałem tekst iMessage, mam menu z 3 opcjami: „Kopiuj, Wyślij jako SMS, Więcej ...” Uwaga: potrzebujesz
włączyć

2
pytanie zostało wysłane SMS-em, nawet jeśli zostało pomyślnie wysłane przez inny kanał. Jeśli odbiorca ma podłączonego iPada w domu i iPhone'a bez danych w drodze, nie ma sposobu, aby odebrać tę wiadomość na iPhonie…
Yet Another Code Maker
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.