Pobierz starszą wersję Xcode?


22

Uaktualniłem do Xcode 8 i teraz naprawdę tego żałuję. Próbuję pobrać Xcode 7.3.1 tutaj: https://developer.apple.com/download/more/

Jest to plik 4,8 GB.

Po trzech próbach - pobieranie kończy się wokół znaku 1-2 GB - a następnie nie mogę otworzyć ani wznowić pobierania:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jak mogę to pobrać bez zakłócania pobierania? Czy jest inne miejsce do pobrania starszej wersji Xcode?


To jest poprawna lokalizacja do pobrania. Czy na pewno masz wystarczająco dużo wolnego miejsca na komputerze Mac i że twoje połączenie sieciowe działa?
fsb

Czy jesteś w stanie zamontować plik .dmg bezpośrednio w Disk Utility?
OzzieSpin

Pozytywne w obu przypadkach. To nie jest świetne połączenie - ale działa. Myślę, że powinien istnieć sposób na wznowienie pobierania.
etayluz

1
Jak długo trwa pobieranie? Jeśli Twoje połączenie jest bardzo wolne, być może sesja została zamknięta przed pobraniem pliku. Możesz więc od czasu do czasu przeglądać sekcję programisty podczas pobierania, aby utrzymać sesję przy życiu.
t.niese

1
W końcu udało mi się go pobrać późno w nocy. Mam połączenie 6 MBpS. Zajęło to 3 godziny i 20 minut. Pomyślałem też, że to problem z sesją, w którym co godzinę musiałem wracać do portalu dla programistów. Ale nie było takiej potrzeby. W każdym razie powinien istnieć sposób na wznowienie wstrzymanego pobierania IMO.
etayluz

Odpowiedzi:


24

Wypróbuj Google Chrome i zwiń:

 • Otwórz terminal
 • Otwórz Google Chrome i przejdź do strony do pobrania dla programistów Apple .
 • Przewiń w dół do Xcode 7.3.1 i kliknij znak +.

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 • otwórz Google Developer's Tools ( altcmdI)> panel Sieć
 • Kliknij Xcode 7.3.1.dmg, aby rozpocząć pobieranie Xcode
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy Xcode 7.3.1.dmg w panelu sieci> Kopiuj jako cURL

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 • Zatrzymaj pobieranie Xcode 7.3.1.dmg na stronie pobierania przeglądarki Google Chrome lub na pasku stanu
 • Wklej zawartość stołu montażowego do okna Terminal za pomocą cmdVi dodaj -o Xcode7.3.1.dmg. Następnie naciśnij klawisz Enter.

  Przykład:

  curl 'http://adcdownload.apple.com/Developer_Tools/Xcode_7.3.1/Xcode_7.3.1.dmg' -H 'Accept-Encoding: gzip, deflate, ... <redacted> ...; as_dc=nwk; ADCDownloadAuth=<redacted>' -H 'Connection: keep-alive' --compressed -o Xcode7.3.1.dmg
  

  Jeśli dodasz dodatkowo -L -C -na końcu (po sugerowanym -o Xcode7.3.1.dmg), możesz wznowić poprzednie pobieranie (tzn. Pobieranie zostało przerwane po stronie serwera).

Mam nadzieję, że to ci odpowiada.


2
Pracował dla mnie! Postęp pobierania curl zatrzymał się pod koniec, więc zatrzymałem pobieranie (Ctrl-C) i ponownie uruchomiłem to samo polecenie, ale dodałem -C -przed URL ( curl -C - <URL from Chrome>), aby wznowić od miejsca, w którym pobieranie zostało zatrzymane. Plik został całkowicie pobrany =)
CodeMonkey

2
Ostatecznie zadziałało dla mnie podczas pobierania Xcode 10.2.1. Zanim jednak się skończyło, miało miejsce około sześciu lub ośmiu przerw. Po prostu ciągle naciskałem strzałkę w górę na terminalu i znowu ją włączałem. Pamiętaj jednak, że te pliki do pobrania prawdopodobnie będą teraz plikami .xip. Do polecenia dołączyłem „-o Xcode10.2.1.dmg -L -C -”, ale mój Mac odmówił rozpoznania go jako plik .dmg, ponieważ (der) to nie jest jeden! Po prostu zmieniłem rozszerzenie pobranego pliku z .dmg na .xip, a następnie dwukrotnie go kliknąłem w Finderze, aby rozpocząć rozpakowywanie.
ChillyPenguin

Wydaje się, że to już nie działa: curl: (33) Serwer HTTP nie obsługuje zakresów bajtów. Nie można wznowić.
Jaap Weijland
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.