Integracja WhatsApp z iOS 10 nie działa: „Musisz kontynuować w aplikacji”


2

Używam iPhone'a 5S i właśnie zaktualizowałem system iOS 10. Włączyłem obsługę Siri w kierunku WhatsApp w Ustawieniach> Siri> Obsługa aplikacji.

Jednak gdy używam Siri i pytam, na przykład „Wyślij wiadomość do XXX za pomocą WhatsApp z przywitaniem”, Siri mówi mi „Przepraszam, musisz kontynuować w aplikacji” .

Wygląda na to, że integracja nie została jeszcze włączona. Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem?

Odpowiedzi:


2

Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie WhatsApp pomogło w moim przypadku.


A co ze wszystkimi kopiami zapasowymi, starymi czatami i mediami? Czy nadal są dostępne po przywróceniu aplikacji?
mgiordi

3
@mgiordi Użyj funkcji tworzenia kopii zapasowych w aplikacji, aby wykonać kopię zapasową czatów i multimediów. Pod warunkiem, że zalogujesz się do iCloud, będzie można je przywrócić po ponownej instalacji.
grg

1

Zgodnie z tym artykułem aktualności aktualizacja WhatsApp jest obecnie wypychana. Daj mu kilka godzin i upewnij się, że aplikacja jest zaktualizowana, a następnie spróbuj ponownie.

Firma wypuściła aktualizację dla iOS 10, co oznacza, że ​​jest teraz kompatybilna z szeregiem przydatnych funkcji, które obejmuje nowa aktualizacja iPhone'ów. I wiele z nich jest najważniejszych dla takich rzeczy jak WhatsApp.

Nowa aktualizacja iOS wprowadza ogromne ulepszenia do Siri, która jest teraz znacznie mądrzejsza. Zmiany te są kluczowe w aplikacjach takich jak WhatsApp, ponieważ można je teraz zintegrować.

I w końcu, poproszenie Siri o „Wyślij wiadomość na WhatsApp do Johna, witając się”, faktycznie tak się stanie. Pojawi się specjalne okno z podglądem wiadomości, podobnie jak od dawna dzieje się z wbudowaną aplikacją do przesyłania wiadomości, a następnie możesz wysłać ją do innych osób.


Nadal mam ten sam problem i nie wydano żadnych innych aktualizacji Whatsapp. Czy wiesz, czy problem zostanie rozwiązany?
mgiordi

Nie, nie pracuję dla WhatsApp. Wygląda na to, że musisz skontaktować się z obsługą klienta WhatsApp.
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.