Ekran Mac wyłącza się i włącza po podłączeniu adaptera HDMI do VGA - brak obrazu


2

Kupiłem adapter HDMI do VGA (bez zewnętrznego źródła zasilania), więc mogę używać mojego Macbooka Pro w połowie 2015 r. Ze starym projektorem, który mam w klasie. Rzecz w tym, że jak tylko podłączę go do portu HDMI (nawet bez podłączania projektora do adaptera), kursor myszy zaczyna się opóźniać i przeciągać, a ekran ciągle gaśnie, włącza się i wyłącza. Po podłączeniu projektora do portu VGA adaptera problem nadal występuje, a projektor nie wyświetla obrazu.

Adapter jest wyłączony, ale przetestowałem go na moim notebooku z systemem Windows i działał bez zarzutu. Po powrocie do komputera Mac spróbowałem sprawdzić Preferencje systemowe - & gt; Wyświetlacze i adapter / projektor nie są tam wyświetlane.

Po odłączeniu adaptera ekrany wracają do normalnego stanu, podobnie jak kursor myszy.

Co może się stać?

Macbook Pro Retina 13 "- połowa 2015 r. - El Capitan


Oznaczanie do zamknięcia, ponieważ wydaje się, że jest to podstawowe pytanie dotyczące obsługi klienta, które należy skierować do producenta adaptera poza marką.
fsb

@fbara OP stwierdza, że ​​problem pojawia się, gdy tylko podłączy kabel HDMI do swojego komputera Mac, zanim nawet spróbuje użyć projektora lub adaptera. Oznaczałoby to problem z komputerem Mac, a nie z adapterem.
tubedogg

Prawdopodobnie powiązane: apple.stackexchange.com/q/220752/88313
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.